Adada Tekbaşına Sky Land ADV mapın yapımcılarından

Siz mapi nasil buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    13

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, bu bir adv map değil daha çok sky block a benziyor. Fakat denizin ortasindasiniz.

Hikayesi; Steve için klasik normal bir gündü yağından kalkacak odun kesecek maden kazacak ve zombilerle savaşacaktı. Fakat steve bu yaşamdan sıkılmıştı, hayatında yeni bir şeyler istiyordu. ''Evet bir köpek aradğım arkadaş bu'' dedi içinden. Hemen işe koyuldu bir gemi yaptı ve köpek bulmak için denize açıldı. (Küp kafalı bir adamın yaptığı gemiden ne beklersiniz uyduruk bir şey :D
Uyandı neler oluyordu ? '' Olamaz gemim batmışşşşş !!! '' Evet steve aradigi arkadasi ( köpegi)
bulmuştu . Fakat ıssız bir denizin ortasında bir adada hapis kalmıştı. Macera şimdi başlıyordu ...

ÖNEMLİ NOT: Adada her hayvan çeşidinden 3-4 adet vardir. size tavsiyem aynı cins hayvandan 2 tane bırakın ki sonra üretebilin onlari.

Adadan ve geminin kalan parçalarindan 2 adet resim:
ada.png
ada (2).png

VEEE MAPIN Linki : http://www.mediafire.com/?lwot490tvnvfwxe

Bu map bence sky blocktan daha zevkli çünkü madenler ve hayvanlar var üstelik türk yapimi. :) neyse indiren ve yorum yapan herkeze tesekkürler.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denizin ortasında olması fark yaratmış.Ama adanın tamamen dikdörtgen şeklinde olması olmamış.Görüntü bozulmuş.Ve biraz fazla küçük.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biomda çit yoktur diye biliyordum kare adada olmuyor genede emek vermişsin eline sağlık.

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Denizin ortasında olması fark yaratmış.Ama adanın tamamen dikdörtgen şeklinde olması olmamış.Görüntü bozulmuş.Ve biraz fazla küçük.

Önerilerin için teşekkürler :) ama bence ada ideal boyutta sonuç olarak ev vs.. yapmaya başladığınızda denizden toprak kazip genisletebilirsiniz :) Tekrar dikkat edip önerilerini sunduğun için teşekkürler.

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biomda çit yoktur diye biliyordum kare adada olmuyor genede emek vermişsin eline sağlık.

Amacım zaten biome yapmak değildi. Zaten biome yapmak zor bir iş benim yapabileceğimi pek sanmıyorum. Konuma göz atıp önerilerini söylediğin için teşekkür ederim :) zaten türklerden sanırsam sky block benzeri bir map yapan çok az olur böyle acemilikler :) Önemli olan Tario kardeş herkezin senin gibi güzel bir dille önerilerini bana yansıtması ve benimde onlara cevap vermem Sayenizde eksiklerimi gözetleyip gelişiyorum. Tekrar konuma göz atıp düşüncelerini yazıya döktüğün için teşekkür ederim :)

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bir yorum yazın emek veriyoruz sonuçta.

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben güncel demekten yoruldum. hadi biriniz mesaj yazın ya :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0