Modern ev ! Bumudur :)

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi ev yapmıştım 15 dakikalık güzel yorum alamadım :p ve bende çalışma süremi arttırarak 2 saat ugrasarak güzel bi modern ev yaptım iç mimarısıde mevcut videosnu yakın zamanda cekip sizinle paylasmak istiyorum şimdilik fotolarla idare edin :) texturemin adını gerçekten bilmiyorum :) ona göree

buda kanalım http://www.youtube.com/channel/UCAi9iC10mqhVgyco8lHNDAw

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
TexturePack'ın ismi ne acaba?

Bu arada beğendim +1

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kıh kıh siyah yünden yaptım yaptım baya yer kapladı sonra tablolarla şekil vereyim dedim editleyen araya televiyon koymus :D o an mutluluktan uctum :D

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Aslında Minecraft'a gerçek hayatta kulalndığımız eşyalar(dolap, masa vb.) eklenirse daha güzel olurmuş :)

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu texturede daha dogrusu resource de dolap var masa :D yok ama dolap güzel dolapda çalısma masasıydı yanlıs bilmiyorsma çekmeceli falan gayet hoşş :)

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2saatlik max 3 oakdarlık bir şey yokki modern ev düz duvarlar pencere yuvaları :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
aslında texture packsiz güzel duracağını pek sanmıyorum nedense

canozan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bloklarımı textureye göre seçiyorum bunu texturesiz yapsam zaten farklı olur texture kullansam :D bu yorum kullanmasam bi texture seç cart curt evim böyle ben bunu kullandıgım sürece öyle kalaacak :D kusura bakmassın artık