_CSK_ kullanıcısının son içeriği

1. _CSK_

Hesabı aldım sahibi ulaşsın.

Hesabı aldım sahibi ulaşsın.
  2. _CSK_

Yardım 1.14.4 vanilla survival pluginsiz server lagg

hocam piyasaya bi server açmıyoruz arkadaşlar arasında survival oynamak için açtık o yüzden 1.14 açtık ama pişman olup 1.13'e geri çektik
  3. _CSK_

hosting'im istersen daha fazla çekirdek verebilirim dedi çekirdek istesem bu sorun çözülür mü? ve 1.14'ün en stabil sürümü hangisi?
  4. _CSK_

arkadaşlar server'a 3 kişi girince tps 12lere düşüyor bunun sebebi nedir çözümü nedir? ram 4 gb
  5. _CSK_

Konu kapansın

neden son zamanlarda herkes minecraftı para kaynağı olarak görüp ekip kurmaya başladı eskiden yeteneği olanlar serverlarda yetki almaya çalışırdı şimdi azcık yeteneği olan para kazanayım derdine düşmüş gençler aklınızda bulunsun eğer para kazanmak istiyorsanız dışarda bu işlerden çok daha fazla...
  6. _CSK_

Yardım Ücretsiz Sunucu Web Skripti

kullandığın fotoğrafları transparan kullan ve siyah yazı renginden vazgeç ikisi çok çirkin durmuş
  7. _CSK_

Konu açma

sunucunuz survival ya da skyblock değil siziniz hub sunucu yani çekirdek sunucu bu yüzden sadece hub sunucular kısmında konu açabilirsiniz
  8. _CSK_

Profosyonel Lobby Map

umarım troll yapıyorsundur böyle saçma bir savunma görmedim saygıdeğer sudan çıkmış kardeşim
  9. _CSK_

Profosyonel Lobby Map

göz yorucu bir karmaşa var mapte ve gördüğüm üzere aşırı aşırı büyük lobi olmak için ve kompozisyon eksikliği var bir tarafta hayvan figürleri varken bir yanda kaleler gemiler limanlar hani konsept eksikliği var her telden biraz biraz olmuş bu yüzden kaliteli bir iş olduğu halde beğenemedim
  10. _CSK_

OldSchool(Eski Tip) Faction Sunucu Açmak Mantıklı Mı ?

dostum açarsın evet ama birincisi oyuncu çekemezsin çeksen dahi çektiğin oyuncular bizim gibi dinazorlar olur ve inan bana bu dinazorlar oyuna para yatırmıyoruz şuanki op faction çocuklar gibi bu yüzden açsan tutunsan bile akı şeyini karşılamaz :(
  11. _CSK_

>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

tek paket fiyatı mı 30 yoksa üçü birlikte mi 30? üçü birlikte 30 ise bu show olur ama yine de merak ettim :D
  12. _CSK_

RoesNW [1.8.x] OP Faction Sunucusu || Rütbe Sistemi || Köylü Takas || Edit || Klan Savaşı Turnuvası || Birbirinden eşsiz birçok sistem || Samimi Ortam

Server emek faction mı op faction mu bence buna bir karar vermelisiniz diğer konunuza da aynı yorumu yaptım ve şuanda 2 konu açmaktan raporlamam gerekiyor iyi günler
  13. _CSK_

konu kapanabilir!

bahsettiğiniz fantastik sistemleri keşke konu tasarımına da ekleseydiniz ve size benden bir öneri acilen kendi maplerinizi yapın hazır mapler kaliteyi düşük gösteriyor
  14. _CSK_

RoesNW [1.8.x] OP Faction Sunucusu || Rütbe Sistemi || Köylü Takas || Edit || Klan Savaşı Turnuvası || Birbirinden eşsiz birçok sistem || Samimi Ortam

"sunucu bilgilerinde" Sunucu türü: OP Faction "sunucu özelliklerinde"- Emek Faction hangisi karar verirseniz daha iyi olur konu da ikiside yazıyor emek mi op mu server