AgentWood kullanıcısının son içeriği

1. AgentWood

Pluginer Arıyorum

bunu sunucu yetkili alımlarına yapsan daha mantıklı olur ?
  2. AgentWood

Efsane server Mcblock geri döndü her türlü alım var içeri

Konu açarken, başlık tarafından ATERNOS REKLAM'ı boşuna koymamışlar değil mi ? Bunu ekleyin çünkü çoğu kişi aternos sunucularını tavsiye etmiyor. Konuya girmeden bilgi vermiş olursunuz...
  3. AgentWood

RedByte > Geleceğin Sunucusu! > Yetkili Alımları Başladı!

https://forum.gamer.com.tr/konu/usta-rehber-moderatoer-admin-y-kurucu-olabilirim-discord-adresim-assagida-ark-ekleyebilirsiniz-konuya-tikla-tuem-bilgilerim-burada.452747/ Neden ben olduğumu anlayacaksınız. Admin/Mod
  4. AgentWood

Usta Rehber, Moderatör, Admin, Y.Kurucu Olabilirim Discord Adresim Aşşağıda Ark Ekleyebilirsiniz Konuya Tıkla Tüm Bilgilerim Burada !

İsim : Kubilay Toprak Yaş : 19 M.C Tecrübesi : 9 Yıldır bu oyundayım ve birçok hub/normal serverlarda yetkili oldum. Liderlik etme tecrübem vardır. Komut Bilgisi : Komutların çoğunu bilirim bilmediğim varsa zaten çabuk öğrenebilirim. Oynayabileceği Server Hostları : Aternos dışında Bati,Bilişim...
  5. AgentWood

Sunucu hazırlığı için ekip arkadaşları aranıyor!

Bu server iyi yerlere varabilir, ekip gerekiyor
  6. AgentWood

Bir M.C Server'ında yetkili

Bir M.C Server'ında yetkili
  7. AgentWood

Beni Server'ınıza alabilirsiniz, kişisel bilgilerim aşağıda !

Can't connect to server. Hatası var, hata geçince geleceğim şu an girmeye çalışıyorum
  8. AgentWood

[OPFACTION] Serverim var Batihost 4 Gb Ramlı İsterseniz Gelebilirsiniz. İpsi Açıklamada. Alımlar Vardır !

Sürüm kaç yazabilir misiniz ? Ve benim hakkımda bilgi için anasayfadaki yazdığım yazıya ulaşabilirsiniz.
  9. AgentWood

Küçük bir yanlışı düzelteyim, MC Adım AgentWood değil ElEsta.
  10. AgentWood

Minecraft bilgim var yaklaşık 9 yıldır oynuyorum. Mimari komut bilgilerini hatırlamıyorum ama araştırmayı severim geri araştırıp uzmanlaşabilirim mimarim çok iyidir yeni fikirler üretirim diğerleri gibi internetten bulup bunu ben yaptım diye övünmem. 19 yaşındayım ve yetkili olunca herhangi...