amamamamama kullanıcısının son içeriği

1. A

Donsuz-Team / 1.7.2 / %100 Survival / Ipeksi Spawner / Görevler / Boss /

@Geleyepehele benim yorumlardaki tek arkadaşım @MineLoG364
  2. A

@LifeTaker arkadaşın abi gibi şeyler kullanması, senin ters cevap vermen.
  3. A

@Zuri yorumun için teşekkürler. Donsuz-Team ismi minecraft sunucusu için değildi aslında başka bir amacımız vardı. bizde server yapalım dedik öyle kaldı. Ancak diğer arkadaşların yaptığı tamamen terbiyesizlik.
  4. A

Sunucu çökmeden önce bu kadar az kişi değildi, bu arada konumu berbat ettiğiniz için teşekkürler. rapor edildiniz. edit: arkadaş bizim sunucumuzu kastetmemişti zaten.
  5. A

Evet şu an 20 Kişi Var Az Bence :) Hepinizi bekliyoruz..
  6. A

SUNUCU YORUMLARDA HAKARET/İFŞA ETME AMAÇLI RESİMLER DOLAYISIYLA KALDIRILMIŞTIR. YÖNETİCİLER, FORUMDAN ENGELLEYEBİLİRSİNİZ. BİZ BURDA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIRKEN, ORDA KENDİNİ BİLMEZ BENCİL İNSANLAR BİZE HAKARET EDİYOR. SİZİN NEYİNİZE MİNECRAFT OYNAMAK YADA MİNECRAFTTURK...
  7. A

İlk Skinim Yorumlarını Bekliyorum.

Hepinize teşekkür ederim :)
  8. A

İlk Skinim Yorumlarını Bekliyorum.

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıda Gördüğünüz Skinler Tamamen Benim Skinimdir. Yorumlarınızı Bekliyorum :) Önden; Arkadan; İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum :)
  9. A

Arkadaşlar 2 plugin isteğim var acil bakarsanız sevinirim.

onu da hallettim sexymotd ile yaptım ancak online sayısı %online_players% yazınca olmuyor :örümcek:
  10. A

Arkadaşlar 2 plugin isteğim var acil bakarsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. 2 tane plugin isteğim olacaktı. 1.- Oyuncular servere girince inventorylerini düzenleyemesinler istiyorum. Yani inventory'de Stone Pickaxe var diyelim. Oyuncu bu Stone Pickaxe'in yerini değiştiremesin istiyorum. 2.- Bazı sunucularda sunucu listesinde online kişiler x/x yerine...
  11. A

ConfigCraft / Faction / 1.7.x /

ConfigCraft Nedir? ConfigCraft, en çok açılan bir sunucu modu olan Faction bir sunucudur. Faction'daki amaç kendi faction'unuzu kurup geliştirerek, başkalarını davet ederek, faction kalesi/evi yaparak oyunda en güçlü faction'u kurmaktır. Neden ConfigCraft? İsmimizin ConfigCraft olmasının...
  12. A

ArionCraft 1.7.x Lapis Eklenmiştir!

Whitelist Kapatınca Gelen Yeniliklere Hayran Kalacaksınız.
  13. A

ArionCraft 1.7.x Lapis Eklenmiştir!

tamam @canyo hemen kaldırıyorum //edit: ben kaldıramıyorum moderatörüm saadece konu içeriğini düzenleyebiliyorum. //edit2: tamamdır kaldırdım :D