anitome kullanıcısının son içeriği

1. anitome

Don't Starve Oynayanlar: Çok Enteresan Bir Şey Oldu

Yalnız hayatta kalmak için ne zorluklar çektim :D kış gelmişti bende mağaraya indim mağarada şu solucanlardan bi tanesine öldüm sonra bi sunakta yeniden canladım. Tabi envanter yok aynı zamanda kış, adam donuyo tam 40 canım kaldı bi meşale yapıp mağaraya indim. Ordaki mantarlardan felan yiyip...
  2. anitome

Don't Starve Oynayanlar: Çok Enteresan Bir Şey Oldu

Arkadaşlar bu yaşadığım olay ne bir mod nede fotomontaj. Çok enteresan bir şey oldu. Başlıktanda anlaşılacağı gibi 2 tane chesterim var. Olayı en baştan anlatmam gerekirse: Mağarada ölmüştüm ve chesterin sopası orada kalmıştı. Sonra hiç eve uğramadan direk mağaraya indim. Mağarada bikaç gün...
  3. anitome

Dalek Heykeli - (Doctor Who)

İzleyeniniz varmı :D koskoca forumda kendimi yalnız hissetmeye başladım :D
  4. anitome

3 gündür bekliyorum kimse beğenmiyodu bende kimse bilmiyo diziyi diye ümidi kesmiştim :D aslında serverde yapmıştım ama görmek isteyenleriniz olacaktır diye dünyayı kaydettim yani isterseniz save dosyasını verebilirim :D
  5. anitome

Bir serverde yaptığım büyük bi dalek heykeli arkadaşlar. Eminim Doctor Who izleyenlerinizn hoşuna gidecektir. İzlemeyenler içinde diziyi tavsiye ediyorum :D . Bu arada chunklar tam yüklenmemiş o yüzden bazı yerler gözükmüyor. Yapıyı ayrıntılı incelemek isteyenler için save dosyasını upload edip...
  6. anitome

İyi Bir Map Nasıl Olmalı?

herşeyden önemlisi senaryo tabi bunun yanında yapıların ve redstone sistemlerinin güzel durması önemlidir
  7. anitome

Terraria Açılmıyor Lütfen Yardım

Arkadaşlar bi tavsiye üzerine terrariayı indirdim açmayı denedim çalışmayınca biraz araştırdım 2 tane program istiyormuş net framework felan onları yükledim kurdum ama hala çalışmıyor. Lütfen yardım edin arkadaşlar bilgisayar windows 8. Şimdiden teşekkürler.
  8. anitome

NonyCraft 1.6.4 | Factions Wars | vayisogluhosting keyfiyle!

serverde HumenDark adlı rehber elmas satıyorum ayağına insanları kesiyor admin bunun tuzak olduğunu söyleyincede mute veriyo şahitlerim var. lütfen mesajımı dikkate al
  9. anitome

AKD Modern House: Estoremya (yapımı 4 gün süren bir çalışma)

Yorumlar için teşekkür ederim :D zaten bunun gibi dağın üstüne ve kıyıya yakın bölgelere ev yapmayı severim hoş duruyo :D
  10. anitome

yorumlarınız için teşekkür ederim isterseniz save dosyasını paylaşabilirim
  11. anitome

Creeper Kurabiyeleri

foruma girmeyeli baya bi olmuş bildirim gelince hatırladım bu konuyu :D
  12. anitome

Nasıl çıkmışım

la sizi kandırıyo 2. resimde elinde elmas ore var silk touchsuz kazma ile alması imkansız. yine 2. resimde emeraldlar öyle 3-4 tanesi yan yana gelmesi imkansız. 1. resimde kazması yokken elinde 3 tane taş var ayrıca elmasların o kadar yüksek seviyede çıkmasıda imkansız..
  13. anitome

teşekkür ederim şimdi daha net oldu :D
  14. anitome

teşekkür ederim :D resimleri nasıl büyüteceğimide öğretirmisiniz
  15. anitome

Şato Tanıtımı

iç dizaynı çok güzel olmuş ama çatısı biraz abartı gibi yinede beğendim güzel şato :D