artvinli1 kullanıcısının son içeriği

1. artvinli1

Gökdelen Şehri

arkadaşlar linki yenileyemiyorum çünkü bilgisayarım bozuldu ve içindeki her şey gitti. belki eski bilgisayarımda vardı 2 3 haftaya yükleyebilirim onda varsa
  2. artvinli1

Tanker Gemisi: Haggard

yok oturmaz dibi derin kanalın :)
  3. artvinli1

güzel olur ama orası bi kanal geçişi yani bi operasyon var, gemiye adam alınamaz orda :)
  4. artvinli1

tanker gemisi bu konteyner değil :))
  5. artvinli1

ohooo onlarla uğraşamam :D "Gökdelen" haritama göz gezdir onda var bi limanım 3 gemi var limanda. bunu bilerek buraya yaptım kanaldan geçirdim
  6. artvinli1

Bu seferki gemim tanker gemisi, uzun süredir uğraşıyorum ve sonunda bitti. Işıklandırma tamamen kaptan köşkünden kontrol ediliyor. Yine bunu biyerden çalmışsın diyenler olacağı için başlangıçta üç resim de çekmiştim birini koyuyorum. Ayrıca talep olursa haritalar bölümündeki "Gökdelen" haritamı...
  7. artvinli1

yeni bir tanker gemisi inşaatıyla uğraşıyodum sonunda bitti. önce onun resimlerini ardından map...

yeni bir tanker gemisi inşaatıyla uğraşıyodum sonunda bitti. önce onun resimlerini ardından map ini de ekleyeceğim
  8. artvinli1

Siyah Ekran

tamam kardeşler hallettim ben sağolun 1.4.7 ye geçtim şimdilik sorun yok
  9. artvinli1

Siyah Ekran

az önce oyunu açtım kendi kendine update yapıyodu bende iptal ettim yeni sürümü istemediğim için. sonra oyunu tekrar açmaya çalıştığımda siyah bi ekranla karşılaştım oyun açılmıyor yani. ne yapmalı
  10. artvinli1

Dünyanın en büyük konteyner gemisi: Maersk Line

1 hafta içinde koyarım şu an mümkün değil
  11. artvinli1

çok iyi bekliyorum o zaman
  12. artvinli1

yardımcı ol ya valla :D
  13. artvinli1

Yeni Sürümde Harita

eyvallah kardeşim yaptım