Aslanarda012 kullanıcısının son içeriği

1. Aslanarda012

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad: Arda Başar Kullanıcı Adı: MGNNHMx Yaş:15 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Daha önce bir sürü RP Sunucularında bulundum Skyrim VB SAMP Olabilir. Orta derecede bilgim var. Naruto'da Güncelliğin: 7/24 Açığım. Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 2 Yıldır. Skype Adresin: Slayeer1905
  2. Aslanarda012

Serverine adam arayan baksın :)

Hocam bakıyıorum
  3. Aslanarda012

Serverine adam arayan baksın :)

Merhaba millet, Arkadaşlarım ile server arıyorduk 5-6 kişiyiz geleceğiz HungerGames serveri olan varsa gelebiliriz. Fakat 2mize VIP Verirse gerçekten çok iyi olur. Hem kişi sayısı falan artar server reklamınıda yapabilirim. Reklam + VIP Gibi bir şey. Youtube sayfamda ise hungergames...
  4. Aslanarda012

Youtube Kapak Fotoğrafı Yapacak Birisi :/

Merhaba arkadaşlar, Ben bir youtube kanalı kurdum ve kapak fotoğrafı hiçbir şekilde yapamıyorum.. Yapsam bile berbat oluyor. Bana yardım edecek birisi varsa gerçekten çok sevinirim.. Youtube kanalımın linki budur ; http://www.youtube.com/channel/UC5gmn-E4VIp66mglJMz83iw Profil fotoğrafına...
  5. Aslanarda012

Bukkit server kuracak!

Öncelikle herkeze selamlar arkadaşlar ben düşündüm taşındım ve düzgün bir şekilde emek vereceğimiz bir bukkit server kuracağım.. Öncelikle çok bir şey söylemek istemiyorum ama kesinlikle ama kesinlikle Skype olmalıdır! Skype adım : Slayeer1905 Pluginlerden iyi anlıyan arkadaşlar aranıyor Server...
  6. Aslanarda012

Benle bukkit server kuracak. Cıvıtmayan!

Öncelikle herkeze selamlar arkadaşlar ben düşündüm taşındım ve düzgün bir şekilde emek vereceğimiz bir bukkit server kuracağım.. Öncelikle çok bir şey söylemek istemiyorum ama kesinlikle ama kesinlikle Skype olmalıdır! Skype adım : Slayeer1905 Pluginlerden iyi anlıyan arkadaşlar aranıyor Server...
  7. Aslanarda012

WALLPAPER YAPILIR(GÜNCEL)SÜPER TASARIMLAR #Mr.Erhan farkıyla.

Ben birtane istiyorum 1- Üzerinde SlayeeR yazarsa çok mutlu olacağım Kuş tarzı olsun lütfen 2- Arkadaşım içinde yaparsanız Üstünce ConnoRC23 Yazarsa güzel olur. Ancak kız olmasın :)
  8. Aslanarda012

Canlı Yayın Gell!!

http://www.twitch.tv/slayeer1905 Sohbet edicez birazdan.. Sorularınızı hazırlayın chate yazın!!! :)) Bekliyoruz. lütfeeeen :)
  9. Aslanarda012

Minecraftrehberim.10tl.net

Benle iletişime geçermisin skypedenn Problemboyy1 yoksa mesaj attım ..
  10. Aslanarda012

Video Sayfası!

Yardım eden yokmu?
  11. Aslanarda012

Bukkiten Çok Iyi Anlayan!

Merhaba arkadaşlar no-ip ile bana bukkit sv kurabilecek varmı map ve pluginler hazır.. sadece kurarsanız çok iyi olur.. ve serverde plugin iyi anlarsada güzel olur bana yardım eder :) Skype adı : Problemboyy1
  12. Aslanarda012

Video Sayfası!

Tamam o zaman :) Ekleyn
  13. Aslanarda012

Video Sayfası!

Merhaba arkadaşlar biz 3 kişi video sayfası yapıcaz.. 1 kişi daha arıyoruz ancak Photoshop Tan iyi anlarsa çok güzel olur.. İnto profil resmi vb. yapacak Ve videolarımıza katılacak ve kendiside ara sıra çekecek :)) Süper olucak eglenicez.. Gelmek isteyen Skype eklesin : Problemboyy1
  14. Aslanarda012

Bir kaç soru yardım :(

Teşekkür ederim çok yararın dokundu gerçektende :)) saol