AurelionSol kullanıcısının son içeriği

1. A

kaliteli bir hosting şirketi arıyorum fikirlerinizi bekliyorum

teşekkürler fiyatlar gayet uygun ama kazanç sağlayabileceğimle ilgili bir şey bulamadım
  2. A

peki ben burdan aldığım sunucudan kazanç alabilecekmiyim onla ilgil bir yazı bılamadım
  3. A

ben bir minecraft projes üstünde çalışıyorum ve bunun için iyi bir hosting lazım yardımlarınızı bekliyorum
  4. A

Yardım mythicmobs maxhealth ayarlama

yani plugins klasörünün içinde maxhealth diye birşeymi olack
  5. A

|GodrelionSol.aternos.me|türkiyede ilk mmorpg tarzı survival sunucu projesi sunucu tahmini 12.6.2020 de açılacaktır

başka builderların yaptıkları builderi koymak istemedim teşekkür ederim .3
  6. A

|GodrelionSol.aternos.me|türkiyede ilk mmorpg tarzı survival sunucu projesi sunucu tahmini 12.6.2020 de açılacaktır

İP: GodrelionSol.aternos.me slot: 40 sürüm: 1.12.2 tür: survival ekimibimizin fikirleriyle birlikte aklımızı yapılabilecek büssürü şeyi mmorpg lere uyarlamayı karar verdik ve hosting şirketi bulmaya !! daha şimdiden çok bir şey söyleyemem bu konu ile ilgili ama eklenecek kesin sistemlerden biri...
  7. A

Yardım mythicmobs maxhealth ayarlama

mythic mobs max can ayarlamak istiyorum 2048 den yukarı çıkmıyor araştırdım spigot.yml de olduğunu söylüyorlar ama spigot yml yi bi türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz
  8. A

Yardım Mythicmobs acil içeri gelinn.

selam !! senin sorununu bende yaşadım oma sonra fark ettimki bazı büyülerin ismini farklı yazmak gerekiyormuş essentials pluginin varsa /enchant diye bir komut var komutun essentialsta olduğua emind eğilim eline birşet al sadece /enchant yaz ve büyülerin ismi çıkıyor bu büyü adlarını...
  9. A

Yardım epicbosses ta autospawn ayarlama

selam ben sunucum bitmek üzere ve sadece boss sistemi kaldı boss u ayarladım droplarını canını ws sonra help menüsünden /boss new autospawn ....... komutuyla yer belirledim ama sonra fark ettimdi ben ayarladığım bosun doğma zamanını ve orda doğmasına nasıl ayarlayacağımla ilgili bir şey bulamadım...
  10. A

İstek herhangi bi iteme sağ tıklayınca vip olalım

az önce denedim ve script sürümümün eski olduğunu fark ettim çalışmıyor 1.12.2 de olacak bir script arıyorum bazı indirilebilenlerde farklı komutlarda oluyor bu kullanımı etkilermi ?
  11. A

vipver ve vip2 yi felan değiştirdim kendime göre birazdan deniyeceğim yardımın için çok teşekkür ederim <3
  12. A

if name of player's tool is "VIP2 KAĞIDI": execute console command "vipver %player% vip2 30d" send "%player% vip kağıdı kullanarak vip2 olmuştur" bu kısımları kopyalayarak istediğim kadar vip ekleyebilirim dimi bide bunun çalışmaıs için önerdiğin plugini kurmam gerekiyormu ?
  13. A

sunucumda 5 adet vip var 5 i içinde aynı şekilde sağ tıklayınca vip gelsin ve gelen vip süreli olsun (1 gün 1 ay vs) ve bu itemi köylü takastan alsınlar bir komutla değil (itemi köylü takastan aldıracağım) böyle bir script yapabilirmisiniz scriptten çok anlamıyorumda yardımcı olurmusunuz lütfen ?
  14. A

Yardım minecraft baritone dünya açılırken çöküyor

The game crashed whilst unexpected error Error: java.lang.NoClassDefFoundError: dnr--->bu oyun çöktüğünde gösterdiği hatanın bulunduğu satır sanırım çok bilgili değilim diğerleride crash log Time: 01.05.2020 20:38 Description: Unexpected error java.lang.NoClassDefFoundError: dnr at...