ayberks33 kullanıcısının son içeriği

1. ayberks33

Skin yapabilecek varmı ? Kanal tasarımı için gerekli

Herkeze merhaba arkadaşlar bilenleriniz vardır 700 abone kanalım var ve çok sağlam bir tasarımm yaptırmayı düsünüyorum fakat tasarımda güzel bi skin olması gerek güzel sağlam skin yapabilen varsa bana skype dan ulasırsa sevinirim simdiden tesekkürler :) Skype : ayberks33
  2. ayberks33

Minecraft Premium İsim Değiştirme Videolu Anlatım

Dostum mcsg serverine girdiğimde isim değiştirmeyi bilen skype eklesin diyen onlarca kişi vardı bende belki bi yardımım dokunur diye video çekim dedim :)
  3. ayberks33

Minecraft Premium İsim Değiştirme Videolu Anlatım

Herkeze merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere minecraft 1.8 gecmesi ile artık kullanıcı adının ay da 1 kere değiştirilmesine izin verdi. Bizde isim değistirmeyi bilmeyen arkadaşlar için videolu anlatım olarak videosunu cektik. Umarım yararımız dokunmustur iyi günler !
  4. ayberks33

Türkçe Minecraft Hunger Games Bölüm # 16 - Best Of Okçuluk

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Yeni Hunger Games videomuzu attık. Olabildigince sizi eğlendirmeye ve güldürmeye çalıştık umarım beğenirsiniz. Bize destek olmak istiyorsanız like ve yorum atmayı unutmayın iyi günler :)
  5. ayberks33

Minecraft Crackliler Başa bela Yardım...

Kardesim bana göre saçma zaten senin premiumun yokmu napcan crackli serverda ? hadi illa orda oynicam diyorsanda git adminle konus direk silerler yani bu kadar büyütülecek konu degil bu.
  6. ayberks33

F3+A TUŞU

Driverını indirdim fakat tuş atama yerini tam ayarlıyamadım mesela f5 macrosu yapim dedim bi tuşu f5 e ayarlıyorum ama o tuşa basınca f5 olmuyor. sol click + o tuşa basınca f5 oluyor. bunu çözemedim
  7. ayberks33

F3+A TUŞU

Benim mouse x7 bende f3+a yı mouse a atamak istiyorum yardımcı olabilirmisin ?
  8. ayberks33

Funny Montage - 3k Abone ve 100k İzlenme Özel !

Hayırlı olsun kardesm darısı benim başıma :D
  9. ayberks33

Odun Oyuncular Yeni Seri Tavsiyesi ! [650 abone]

Herkeze merhaba arkadaslar.Bugünkü konumuz şu mağlum kanalımı bilen bilir sürekli minecraft üzerine kurulu bir kanal. Genelde hunger games videosu geliyor.Fakat başka serilerde çekmek istiyorum.Önerdiğiniz seriler var ise altta yorum olarak yazarsanız sevinirim simdiden teşekkürler. Kanal...
  10. ayberks33

Türkçe Minecraft Survival Games Bölüm 15 # Kısa Oyun (Speed)

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Direk konuya geçelim.Yeni Hunger Games videomuzu attık. Olabildigince sizi eğlendirmeye ve güldürmeye çalıştık umarım beğenirsiniz. Like Ve Yorum atmayı unutmayın lütfen.
  11. ayberks33

Türkçe Minecraft Survival Games Bölüm 14 # Dia Sword !! (Speed)

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Direk konuya geçelim.Yeni Hunger Games videomuzu attık. Olabildigince sizi eğlendirmeye ve güldürmeye çalıştık umarım beğenirsiniz. Like Ve Yorum atmayı unutmayın lütfen. Skype : Ayberks33
  12. ayberks33

[Speed] Türkçe Minecraft Survival Games Bölüm 13 # 2'li Team kesmece :D [Speed]

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Direk konuya geçelim.Yeni Hunger Games videomuzu attık. Olabildigince sizi eğlendirmeye ve güldürmeye çalıştık umarım beğenirsiniz. Like Ve Yorum atmayı unutmayın lütfen. Skype: ayberks33
  13. ayberks33

Türkçe Minecraft Survival Games Bölüm 12 # Arsız Bela jsjsjs /w Buğra-Yiğit

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Direk konuya geçelim.Yeni Hunger Games videomuzu attık. Olabildigince sizi eğlendirmeye ve güldürmeye çalıştık umarım beğenirsiniz. Like Ve Yorum atmayı unutmayın lütfen. Skype : Ayberks33