Beyazlord kullanıcısının son içeriği

1. Beyazlord

Efsane bir proje için yardımınıza ihtiyacım var !

Güzel bir fikir olsa da zor. :hmm:^_^
  2. Beyazlord

Minecraft 1.9 Güncellemesi l Minecon 2015

Tom Clancy's'i de ekleyebiliriz buna. :D
  3. Beyazlord

Doğrudur,olabilir ve şahsen güzel bir anlatım olmuş. :)
  4. Beyazlord

Youtube içerisinde yazdığımda herhangi bir türkçe içerik göremedim. 5 tane konunuz varmış ne güzel peki sizin 5 konunuz var diye benim konum olmamak zorunda mı? Size illa beğenin demiyorum ama en azından saygı gösterseniz de olur.
  5. Beyazlord

Kusura bakma ama yaptığın cevap oldukça saçma. Aradığım kadarıyla hiçbir türkçe düzgün çalışma yok. Burada emek verip türkçe içerik sunuyorum ama yok efendim konu aynıymış. İçerik üretmeye çalışıyorum en azından saygılı bir şekilde açıklanabilecek bir olay.
  6. Beyazlord

Merhabalar uzun süre sonra tekrar ben. ^_^ Bugün sizlere çok özel bir video ile geldim umarım beğenirsiniz. Ayrıca ek olarak; Buglar düzeltilecek ve yeni iksirler oyuna eklenecek.
  7. Beyazlord

Minecraft Korku Haritası l Küçük Kız (Yüzyılın Korku Anı)

Genelde seslendirme videoları yapsam da bu haftaya yetişmedi bende farklı bir video çekeyim dedim. ^_^ Artık daha fazla Minecraft videoları çekmeye çalışacağım umarım beğenirsiniz ibretlik bir korku anı oldu ama.
  8. Beyazlord

Minecraft'ta Yapabileceğiniz 13 Şey

Teşekkürler fakat ekipmanımda cızırtı meydana geldiğinden sizlere rahatsızlık vermemek için bu oranı tercih ediyorum. ^_^
  9. Beyazlord

Minecraft'ta Yapabileceğiniz 13 Şey

Minecraft'ta mimari ve eğlence açısından yapılabilecek şeyleri derledim bu sefer. Herkese iyi seyirler dilerim,yaptıklarınızı yoruma yazmayı ve fotoğrafı varsa bizimle paylaşmayı unutmayın. ^_^ -Yeni video fikirlerinizi de yazabilirsiniz bu bir bonus videoydu her hafta 1 tane genel video gelecek.
  10. Beyazlord

Yeni Oyun Kanalım ^^ | iDynoscythe™

Akılda kalıcı bir isim olaydı daha iyiydi sanki. :D Hayırlı olsun umarım büyük ve güzel bir kanal olur.
  11. Beyazlord

Eyvah eyvah. :D

Eyvah eyvah. :D
  12. Beyazlord

Minecraft Az Bilinenler/İlginç Bilgiler l Siz kaç tanesini biliyorsunuz?

Biliyorum aslında amacım 3 dakikalık bir videoydu fakat ilginç bilgiler gerekiyordu ve birçok video çekilmişti. Bende ayrı şeyler bulmaya çalıştım ve anca bu kadar toparlayabildim. Bundan sonraki zamanlarda en az 10-20 adet örnek yapmaya çalışacağım umarım daha güzel videolara adım atarım. ^_^
  13. Beyazlord

Hehehe. Utandırıyorsunuz beni ama. :lol: Her ses özel ve güzeldir ve yorumlarınızın sizlerin güzelliğinden kaynaklandığına adım kadar eminim. ^_^
  14. Beyazlord

*İlginize aşık oldu. :lol: Güzel yorumunuz için teşekkürler yeni projemi buldum ve büyük ihtimal bugün başlayacağım. Her hafta 1 tane diyorum ama işe göre 2,3 de olabilir yolum uzun daha yeni başladım. ^_^
  15. Beyazlord

Bu güzel yorumlarınız için cidden çok teşekkür ederim cidden yorumların bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. :alay: Seslendirme çalışmaları her zaman yapmak isterim ve sanırım bu güzel yorumlardan sonra da yapabilirim diye düşünüyorum. Bu güzel 3 aylık süreçte sanırım sıkıştırmam gereken epey...