BLackDiamonD kullanıcısının son içeriği

1. BLackDiamonD

League of Legends skripti için ekip aranıyor!

normalde hangi ligdesin sen ?:D
  2. BLackDiamonD

League of Legends skripti için ekip aranıyor!

Lig sistemi yaparsan çelıncır filan olurum ben :D
  3. BLackDiamonD

EmeraldCraft Survival Yetkili Alımları

Emeraldcraft serveri için, 1-2 builder ve 1 tanıtım görevlisi alınacaktır. Gerekirse ileride tekrardan rehber alımları yapacağım. Form doldurma gibi saçma işlerle uğraşmaya gerek yok. skype : blackdiamond6181 ekleyenler aşağıya mesaj yazınız Server ip : emerald.nitrado.net veya...
  4. BLackDiamonD

[EmeraldCraft]-[Survival]-[1.7.x]

Özelleştirilmiş menüler Yeni başlayan oyuncular için rehber menüsü Jobs ile edinebileceğiniz yeni Meslekler Rütbe sistemi ve bununla alabileceğiniz yeni kitler Sanal sandık Hile koruması Market , Bilgi gibi warplar İpeksi kazma ile spawner alabilme Rütbeli görevler ( Çok yakında) Ticaret ve...
  5. BLackDiamonD

ChestCommands Türkçe Sorunu

Sorun neymiş banada açıklarmısınız aynı şeyi bende yaşıyorum chestcommands ve diğer pluginlerde
  6. BLackDiamonD

Konu yazıları

Çok teşekkür ederim
  7. BLackDiamonD

Konu yazıları

Merhaba arkadaşlar. Yapmakta olduğum serveri bugün bitirdim fakat konu açmam gerekiyor ama eskisi gibi düz yazı yeterli değil tabi diğerlerinin yaptığı gibi örnek bunun gibi yazılar yazmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  8. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

1 ve 2 çözüldü zaten onları tekrar yazmanıza gerek yok Vip olayı biraz karmaşık. Şöyle anlatıyım Serverda 10 adet rank var buda 10 adet grup demektir. Diyelimki oyuncu bu gruplardan Deneyimli gurubunda bulunuyor ve bu oyuncu benden vip almak istiyor ben onu deneyimli gurubundan çıkarmadan vip...
  9. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

Ayrıca eklemek istediğim bir şey daha vardı yazmayı unutmuşum. Autorank görevleri için örneğin 5 adet zombi kesme görevi koydum. Bunun için Stats plugini istiyor ama ne kadar uğraştıysam yapamadım plugini SQL ayarları filan istiyor 1-2 kere yapamayınca otomatik disable oluyor...
  10. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

chat konusunda yardımcı oldun teşekkür ederim serverda 10 adet rank var 4 çeşit vip olsa her bir rank için vip eklemem gerek ki buda 40 grup eklemek demek. Kısacası bunun için başka bir yol bulmam gerek
  11. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

geçen bir serverda görmüştüm 4 farklı yaklaşık 10 tane yan yana dizilmiş huni vardı hepsini tek tek kontrol etmezler herhalde dedim ondan sordum. Demekki kontrol ediyorlarmış :D
  12. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

Merhaba arkadaşlar, başlıktada yazdığım gibi sizlere birkaç küçük sorularım olacak 1. Çoğu serverda görmüşünüzdür belli yerlerde istek ve yardım bölümleri olur , buralarda huniler var onlara kitap yazıp atılıyor. Burada merak ettiğim konu acaba o hunilere atılan kitaplar bir plugin sayesinde...
  13. BLackDiamonD

Server versiyonu

Teşekkür ederim
  14. BLackDiamonD

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: BLackDiamonD *Sadece Gerçek Adınız: Enes *Yaşınız: 16 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 yıl *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Direwolf20 *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet oynuyorum , kendi zevkime göre yaptığım birsürü modpack var
  15. BLackDiamonD

Server versiyonu

Arkadaşlar bir server kuruyorum ve şuanda bu serverin pluginler vs 1.5.2 versiyonunda Sizce bu şekildemi açmalıyım yoksa 1.6.2 - 1.6.4 - 1.7.2 gibi versiyonlardamı açsam daha çok tutar Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler