BurakTR2500 kullanıcısının son içeriği

1. BurakTR2500

Sunucusunda Yetkili Açığı olanlar bakabilirler.

İstersen ArenaPvP Sunucumuzda Yetkili Olabilirsin Bana Discorddan ulaş kendini tanıt seni uygun görürsem alayım :) BurakTR2500#4205 <<< Discord <<<
  2. BurakTR2500

Client Olucak Sw gel gel Baba +30 geçmemiz lazım.

Konu yanlış yere açılmış eğerki tanıtım yapacaksan sitede minecraft sunucuları tanıtımı adlı bölüm var git orada tanıt emeğim var şöyle böyle'de burası yetkili alım yeri ona göre yazı yazacaksın ben burada herhangi gibi bir alım varmış gibi bir şey göremiyorum örneğin şöyle yazılar: (Alım vardır...
  3. BurakTR2500

Yardım [ÇÖZÜLDÜ]GroupManager Taglar Gözükmüyor[ARŞİV]

Sorun Çözüldü Plugin Paketi Değiştirdim Konu Kilit Arşiv
  4. BurakTR2500

Yardım [ÇÖZÜLDÜ]GroupManager Taglar Gözükmüyor[ARŞİV]

Sunucuma GroupManageri kuruyorum EssentialsChat vesaire olmasına rağmen "/mangaddv kurucu prefix &4Kurucu" yazıyorum örneğin sonrada kendime yetki vermek için "/manuadd BurakTR2500 kurucu" yazıyorum chat'a mesaj yazıyorum gelmiyor hiçbişey olmuyor ne tag ne bir şey çıkıyor hiçbişey gelmiyor ismim...
  5. BurakTR2500

Minecraft Sunucumuza Alım Vardır Herkesi bekleriz!

SUNUCU ONLINE ALIMLAR DEVAM EDIYOR
  6. BurakTR2500

Minecraft Sunucumuza Alım Vardır Herkesi bekleriz!

Hey! dostum selamlar karşınıza yepyeni ve GÜNCEL! bir sunucuyla karşınızdayım sunucumuzda altta veya üstte herhangi gibi bir yerde gördüğünüz yetkililer alınacak ben aşşağıya'da yazacağım kaçar tane alınacağı hakkında açıklamam bu kadardı eğerki sende yetkili kadrosuna girmek istiyorsan ilk...
  7. BurakTR2500

[HUB] Minecraft BoncukCraftTR Açıldı Artık Sunucumuz Sorunsuz Aktif! Haydi Sende Gel Dostum!

Merhabalar Önceden Bu Sunucu Hakkında Reklam Yapmıştım Fakat O Sunucuda Hata Olduğundan Dolayı Lag Aşırı Fazla Olduğundan Dolayı Alım Yapamamıştık Şuanda Düzelttim Tabi Umarım Öyle Umuyorum Hadi Lagı Çözdüğüme Göre Hepiniz Davetlisiniz Hemen Formu Doldurup Alıma Başvurun Alınırsanız Sizlere...
  8. BurakTR2500

Yardım BungeeCord Hatası Var Yardım Edin

Could Not Connect To default or fallback server, please try again later; Hatası Alıyorum Lütfen Yardım Edermisiniz Hiç Olmuyordu Az Önce Sunucumu Açarken Bu Hata İle Karşılaştım Lütfen Yardım Edin..
  9. BurakTR2500

Minecraft HUB Sunucumuza Alım Vardır! | Herkezi Bekleriz.

Sunucunun Lagını ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUM
  10. BurakTR2500

Minecraft HUB Sunucumuza Alım Vardır! | Herkezi Bekleriz.

Merhabalar Dostlarım Ben Burada Daha Yeniyim Ve Yeni Bir Hub Sunucu Açtım Kendisi Portlu Eğerki Sizde Gelmek İstiyorsanız Aşşağıdaki Belirli Başlı Şeyleri Yapmanız Gerekmektedir, İlk Olarak Forum Doldurmanız Ardından Serverde En Az "2DK" Zaman Geçirmeniz Gerekmektedir Sunucuda Yetkili Olduktan...