By.MeteMiné kullanıcısının son içeriği

1. By.MeteMiné

Cuno Craft RPG alım (yaş farketmiyor kafa dengi ol)

Yaş:16 Skype:metehan4261 Bilgi:Her türlü konuda bilgim var plugin türkçeleştirme,we,wg vb..
  2. By.MeteMiné

Bugün Açılacak Olan Serverime ALım

Builder: Ad:Metehan Soyad:Kuruçay Yaş:16 Skype (Gerekli!):metehan4261 Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsun:3 Builderlik Tecrüben (% ile):90
  3. By.MeteMiné

HyperTM | Alımlar Başlamıştır. Ekibimizi Topluyoruz Buyrun İçeri . ->> | HyperTM

KESİNLİKLE BU HERİFLERE GÜVENMEYİN SKYPE'DAN EKLEDİLER BANA KONUŞMA PROGRAMI AYAĞINA RAT YANİ UZAKTAN KONTROL VİRİSÜ GİBİ BİRŞEY GÖNDERDİLER ELBETTE İNDİRMEDİM SİZDE İNDİRMEYİN GİT ÇOCUKLARI KANDIR DEDİĞİMDE SKYPE'DAN SİLDİ BELKİ BURAYLA İLGİLİ DEĞİLDİR FORUMDAN BİRİLERİ DALGA GEÇİYORDUR DİYE...
  4. By.MeteMiné

Alımlar Bitti Konu Silinsin

Her Türlü Alım Vardır 1- Pluginer - 2 tane 2-Admin - 1 3-Moderator - 2 4-Reklamcı - 1 5-Rehber - 2 6-Builder - 2 skype : metehan4261 ekleyin konuşalım... -KEYİF SURVİVAL- PANELDEN ANLAYAN GÜVENİLİR BİRİSİDE ARIYORUM
  5. By.MeteMiné

Yetkili Alımı Play.Hannetwork.net

1-) Adım: Metehan 2-) Yaşım: 16 3-) Skype'm: metehan4261 4-) Kaç Saat Oyundayım: ortalama 7-8 saat 5-) Kod Bilgim:we,wg,plotme,market vb... Birçok serverde yetkili oldum SiriusCraft,Oyuncraft ( ts3 adreslerindeyken kavga ettik ayrıldım),Paws vb..
  6. By.MeteMiné

SilenceMC Builder Alımları Başladı! 1.7.X - 1.8.X Faction Sunucu!

* Ad: Metehan * Soyad: Kuruçay * Yaş: 16 * Skype: metehan4261 * Yapıtlarınıza Ait Resimler: Resim yok * Günlük Online Saatiniz: Değişiyor ama 4 veya 5 saatten az değil
  7. By.MeteMiné

Aradığınız Kişi Ben Olabilir miyim ?

Serveriniz'de Bilgili ve Saygılı bir Yetkilimi Arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz Hemen Ekleyin ve bir görüşelim Skype : metehan4261 Ad: Metehan SoyAd:Gerektiğinde Söylenir Yaş : 16 Tecrübelerim : 6 Serverde Rehberlik,10 Serverde Adminlik,7 Serverde Moderatorlük yaptım 1 veya 2 kezde Builder oldum...
  8. By.MeteMiné

Survival serverim için builder ve pluginer araniyor.

AD Metehan SOYAD Kuruçay YAŞ 16 SKYPE metehan4261 KAÇ SENEDEN BERİ MC OYNUYORSUNUZ Hatırlamıyorum ancak 1.2.5 gibi bir sürümde başladım yanlış hatırlamıyorsam ONLİNE SAATTİNİZ 7-8 bazen 10 Komut bilgisi ve yaptiginiz buildler: Skype Üzerinden Konuşuruz Onu
  9. By.MeteMiné

Artik Offine Arşivlensin.

Bende Zindev'de oynuyordum ondan sonra hiç açılan bir sunucu görmedim :D
  10. By.MeteMiné

<<ElitCraft>> (Alımlar : Aktif ) Admin + Moderatör + Builder + Pluginer + Rehber + Reklamcı

<<Admin>> Ad :Metehan Soyad :Kuruçay Yaş :16 Komut bilgin :%500 Daha önce kaç serverde yetki yaptın ? :12 Günlük online olma süren :8-9 Saat Oyuncu ilişkilerin :İyidir ama bazen çileden çıkartanlar oluyor tabi .d Skype :metehan4261
  11. By.MeteMiné

ARMA CRAFT > | Tank gibi Chat Koruyacak Rehber | Skript + Builder + Reklam + Youtuber | başvur...

Başvuru Formu AD SOYAD ; Metehan Kuruçay YAŞ ; 16 ONLİNE SÜRE ; Ortalama 7-8 Saat HİÇ BU GÖREVLERİ ÜSTLENDİNMİ ; Birçok Kez Üstlendim Skripter dışında Builder'de oldum Rehber'de oldum Moderator'de Admin'de Kısacası Her Görevde Bulundum Ancak Skripter olmadım :D SERVERİMİZE DAHA ÖNCE GİRDİNMİ...
  12. By.MeteMiné

#WolzeNCraft Faction Sunucu |Ekibimizi Arıyoruz !

Ad:Metehan Soyad:Kuruçay Yaş:16 Skype:metehan4261 Nerede Oturuyorsun ? ANKARA Sunucuya Ayırabileceğin Vakit:Ortalama 6 ila 7 saat arası Küfür Argo Kelime Hile (Vs) Kullanırmısın:Arada Sırada İnsan Çileden Çıkabiliyor ancak Sakin Birisiyimdir Oyuncularla Aran:İyidir Yardımcı Olmayı Severim...
  13. By.MeteMiné

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

{Admin} Ad:Metehan Soyad:Vermek İstemiyorum Yetki Bilgin:Hertürlü Yetki Bilgisine Sahibim Deneyebilirsiniz Yaşın:16 Tecrüben:Alırsanız Görürsünüz Skype : metehan4261