BySefo kullanıcısının son içeriği

1. BySefo

Bir davranıştan nasıl vazgeçersiniz ?

Ben içmiyom lo arkadaşa öneri verdim sadece .d
  2. BySefo

Bir davranıştan nasıl vazgeçersiniz ?

İnterneti kapattır kesin çözüm :D 6 ay internetsiz kaldım artık bağımlı değilim umursamıyorum bile dışarıya çık sosyal ol 1-2 arkadaş edin diğerleri tanıdık olsun 1-2 arkadaşın sağlam olsun git sevgili bul kavga yap öyle böyle zaman geçer git sigaraya başla alkole başla kesin çözüm bunlar yani...
  3. BySefo

play.MiralayNW.net | Biraz ara ve iyi bir karar almak için [OFFLİNE]

Duyuru: Sunucumuz hakkında bir karar almaya çalışıyoruz, 1.11 olabilir bunun yanı sıra hub olabilir. çalışmalarımız devam etmektedir.
  4. BySefo

Alımlar yeni başladı fakat efsane editten kastınız nedir açıklarmısınız?
  5. BySefo

Sunucuyu 1.11'e çıkarmayı planlıyoruz. Her akşam 20.00'da Balık Festivali eventi yapılacaktır. Ödüllüdür oyuncularımızın bilgisine. Rütbelerin isimleri değiştirilmeye başlandı tamamen bitince fotoğraf atılacaktır. Görevler ve Kasalar güncellenmiştir. UstaRehber ve Rehberler alınacaktır...
  6. BySefo

Ormanda yeni başlayanların hemen öldürülmemesi için gündüzleri pvpyi kapadık, gündüzü bekleyin sonra çıkın diye. Küfürle yanıt veriliyorsa eğer yetkili açıksa mute atar, açık değilsede ss alıp yetkililere gönderirseniz gereken yapılır. Klasik demene karışmayacağım, senin düşüncen fakat sırf 2-3...
  7. BySefo

* Özel balıklar eklendi. Balık tutarken hamsi vb. balıklar kazanırsınız ve bunları /balık shop'ta satarsınız. * Çoğu komut türkçeleştirildi. Örn: /rankup - /rütbeatla * Market fiyatları düzenlendi. * Sunucumuzda hile kesinlikle yasaktır! Gelmeden önce kapamanızı rica ederiz.
  8. BySefo

* Rütbeler ve kitleri eklendi. * Meslekler eklendi. * Görevler eklendi. * Tab listesi ve scoreboard düzenlendi. * /warp Parkur eklendi. Ödüllüdür.
  9. BySefo

Play.SoyluCraft.Net 1.8.+ [+]Silah,Kasa,Günlük Ödül,Öldürme Listesi [+] /Tekrar Aktif

SoyluCraft artık MiralayNW Play.MiralayNW.Net 1.8.X
  10. BySefo

Kasalar değiştirildi ve xp saklama eklendi. PVP Listemiz aktif. Viplerde %5 İndirim!
  11. BySefo

* Kasalar eklenmiştir. * VIP'lerde indirim başlamıştır. * Warp ormanda en güzel evi yapana VIP verilecektir.
  12. BySefo

Kardeşim bir tasarımda minecraft karakteri kullanınca karakteri kendinmi çiziyorsun sanki internetten indiriyorsun ancak ben internetten indirdiklerimi değiştiriyorum bizim sunucumuza özel bi hale getiriyorum tutupta başka sunucunun isminin yazdığı logoyu çalmıyoruz yani çalmak budur yada...
  13. BySefo

San 1.12 sunucuda açarım tutmaz diye açmıyorum bakalım belki 1.12 ye dönüştürürüz belli olmaz :) Devamlı değişse maplar akılda kalmıyor sunucu oyuncu hatırlamıyor bizi böyle iyi ayrıca mapımızı çalıyorlar fikrimizi çalıyorlar insanın canı sıkılıyor artık bıraktık okadar vakit harca fikir bul...
  14. BySefo

#Sunucu bilgileri IP Adresi: Play.MiralayNW.Net Oyun Türü: Survival (Hayatta Kalma) Version: 1.8.x Slot: 42 Ram: 3 GB #Alım Formu Şartlar; dil bilgisine hakim imla kurallarına dikkat eden gereksiz trol vb yapmayan ciddi gerektiği yerde komik oyuncularla iyi geçinen cana yakın rehberler ve bu...
  15. BySefo

SoyluNetwork.Nitrado.Net >| Kaybedecek bir şey Yok >| Clasic Faction | Eski Faction |

Sunucu'nuza koyduğunuz isim sizemi ait yoksa bir yerlerdenmi esindiniz ?