ClaimZ kullanıcısının son içeriği

1. C

Authme ile siteden kayıt olma

Onlarla hiç alakası yok benim söylediğimin. Siz wordpress ve mybb için platform kast ediyorsunuz. Ben ise sistem kodlamaktan... Benim yaptığım şey authmeyi veritabanına bağlayıp siteden çekmek. Siz Portal diyorsunuz. Bu konununda değeri kalmadı. Sistemi kodladım
  2. C

The On2maymun HungerGames Plugin Paketi Yakında RPG !

emek olması mühim değil önemli olan herrşey onun ahmet gitti rahatlayın amerika
  3. C

Hsbas ayrı bi dünyada yaşıyor
  4. C

Ya allah için reklam demeyin şunlara resmen ahmetin paketi kendisi dağıttı zaten 2 plugin eklemiş benim demiş önemli olan senin eklediklerin değil thebukkitgames zaten önemli olan
  5. C

kardeşim benim kodla ilgili bir sorunum yoktu sadece mantığı anlatacaktınız yani ben minecrafta yeni başladığım için mantığını çok çözebilmiş değilim bana sadece şunu anlatacaktın site mysqle kayıt edecek kayıt edileni authme çekecek deseydiniz bu sistemi yapardım ama sonradan mantığını çözdüm...
  6. C

kardeşim zaten bilişimciyim kodlamadan tut tasarıma kadar biliyorum ama minecraftta yeniyim ve serverimizi açtık beni burda yargılarken kendin komut diyon ben yukarda kod diyorum ayrı bi yaşamdasın
  7. C

bi dk bi dk 2-3 plugin mi almış olabilirsin en temel şeyleri ondan almışsın zaten almışsın demeyelim direk paketi alıp içine 1-2 bişi eklemişsin
  8. C

arkadaşlar size bir soru yönelticeğim authme ile siteden kayıt sistemi yapıyorlar bunların kodları nedir nasıl yapılır bi kısaca bizi aydınlatır mısın açıklamasını yapar mısınız bende serverime kurucam kodlarıyla bilgilendirin bizleri
  9. C

Bir başkasının emeğini çalarak ne kadar heyecanlı olabilirsin ki. Madem çalıyosun kendinin diye tanıtıyosun neden ahmetmelihtr isimlerini düzenlemiyorsun. Türk Milleti her daim sizin gibi salaklarla dolu olacaktır. Çalmayla emeğe saygı duyuyorsan EMEĞE SAYGI ++
  10. C

kardeş skype ekle BatuBilisim yada face ekle https://www.facebook.com/batuhan.senyuz.54

kardeş skype ekle BatuBilisim yada face ekle https://www.facebook.com/batuhan.senyuz.54
  11. C

Multiplayer spawn konusu acil ve çok önemli

arkadaşlar sistem kurulu yarın server açılıyor büyük çaplı olacak sorunum şu /setspawn ile oyunu spawnladım. ölünce falan tamam orda başlıyorsun ama bir kişi oyuna girdiği zaman spawndan başlamıyor son kaldığı yerden dikkat son kaldığı yerden başlıyor ben spawn belirlediğim alanda herkess...
  12. C

Multiplayer spawn konusu acil ve çok önemli

arkadaşlar sistem kurulu yarın server açılıyor büyük çaplı olacak sorunum şu /setspawn ile oyunu spawnladım. ölünce falan tamam orda başlıyorsun ama bir kişi oyuna girdiği zaman spawndan başlamıyor son kaldığı yerden dikkat son kaldığı yerden başlıyor ben spawn belirlediğim alanda herkess...
  13. C

Oha minecraft oynayan bir bağyaan <333

Oha minecraft oynayan bir bağyaan <333
  14. C

KingOfCraft VipSunucu [0 Lag 0 Loss] Yaz İçin Mükemmel Deneyim [Rehber + Mod Alımı Var]

Bu yorumlarını delil olarak kullanırsa ne yapıcaksın? :) Bu yorumlarını http://sibersuclar.iem.gov.tr/ sitesine verirse, hesabına gırılen her ip adresini araştırırlar. Kurtuluşun yok yani. :)
  15. C

KingOfCraft VipSunucu [0 Lag 0 Loss] Yaz İçin Mükemmel Deneyim [Rehber + Mod Alımı Var]

Kardeşim geçmiş olsun :) killer-bee haklı isterse seni şikayet eder ve senin cebindende 500 tl çıkar :) Senin yerinde olsam affedene kadar özür dilerdim :)