CO-OP kullanıcısının son içeriği

1. C

G.O Pack v2.0 [Şimdi Online Seçeneğiyle]

tabii ki .minecraft ve server dosyasındaki mods klasörüne atın istediğiniz modu (online uyumlu olması gerek) sonra oyunu açın oynayın :D
  2. C

az mod olmasının sebebi mod paketi sade olsun istedim fakat istediğiniz modlar varsa bunları söyleyin v.3 de ekleyim
  3. C

Bir araştırayım
  4. C

çok saol :D güzel yorumlar gelio :D v.3 e başlamak istiyorum 1 hafta falan uğraşşırım istediğiniz modlar varsa onları da ekleyem
  5. C

peki java kodlaması öğrenmek için ne yapmalıyım ?
  6. C

NFS Pro Street Lan Oynamak İsteyen Gelsin

eğer gerekli updateye sahip değilseniz gelemezsiniz burdan öğrenin linkler de var. Hamachi ağları: nfsKM nfsKM2 şifreler aynıdır o da 123
  7. C

öğrenmek istiyorum :soru:
  8. C

Güzel bir yorum almak çok güzel :D aslında config düzenlemeyi bilmiyorum bilsem çok iyi çalışmalar yapabilirim mümkünse anlatabilir misin ?
  9. C

iyimiş mod paketi hakkındaki düşünceleriniz ne peki
  10. C

1 ne kadar eski 2 fark ne ?
  11. C

Merhaba arkadaşlar birkaç gün önce v1.0'ı paylaşmıştım fakat sadece LAN ile oynanabiliyordu. Bazı arkadaşlar ''Mod paketi çok güzel neden server oluşturmuyorsun ?'' dediler ve benim de hoşuma gitti ve hemen çalışmalara başladım. 1 gün bununla uğraştım ve başardım. Eğer bug yakalarsanız lütfen...
  12. C

Mod Paketi Yapılır

Thaumcraft 3 Industrialcraft 2 Buildcraft REİ NEI Portal Gun Twilight Forest Jammy Furniture Mystcraft MCA Optifine bir de mümkünse Galacticcraft Mod paketi 1.5.2 olcak acilen yardıııııııııım :(
  13. C

Mod Pack [İSTEK]

Arkadaşlar birisi bana acilen Thaumcraft 3 Industrialcraft 2 Buildcraft REİ NEI Portal Gun Twilight Forest Jammy Furniture Mystcraft MCA Optifine bir de mümkünse Galacticcraft Mod paketi 1.5.2 olcak acilen yardıııııııııım :(