DarkHeros kullanıcısının son içeriği

1. DarkHeros

2 Builder 1 Reklamcı 2 Rehber >> Date Faction Network

Tebrikler.Özelden Sunucu Erişim Vilgileri Yollanacak Malesef ekran görüntüsü olmadan alamıyoruz, Tebrikler Alındınız, Erişim Bilgileri Gönderlid.
  2. DarkHeros

Ekran görüntünüz yok, denenceksiniz, özel mesajdan sunucu erişim bilgileri gönderildi. Reddedilniz , Slaner_TR Hala 1 Builder Gerekyior- Her türlü komut bilgisi bulunması iyi olur. ( GEREKLİ )
  3. DarkHeros

Sunucu Bilgileri Özelden Gönderildi.!
  4. DarkHeros

Özelden Mesaj Atacağım, Deneneceksiniz. 6 Yaşından beri mi Minecraft Oynuyorsunuz, Pek İnandırıcı Gelmedi Malesef.
  5. DarkHeros

Date Faction Network Kabul Edilenler Özel Mesaj Olarak IP Adresi Atılacaktır. ( Sunucu, Map her şey Hazır Amacımız Kadroyu Otturup Sunucu Açmaktır. ) ----------------------------------------------------------------------------------- Date Faction Network Sunucusuna 2 Builder Aranıyor Form; Ad *...
  6. DarkHeros

Minecraft Launcher [ Sunucu Launcher'i ]

Örnek gösterebileceğin bir background yada launcher var mı ?
  7. DarkHeros

:D Bak sana mantığı anlatayım sunucu plugins 'e yada normal bir sunucu konumuna durum.txt diye bir dosya açılacak içine "acik" yazılırsa orada açık yazıcak "kapali" yazılırsa kapalı olacak fakat dediğin şeyi ekleyip "bakim" yapacağım :D
  8. DarkHeros

Merhaba dostum, bunu C# 'ile yapıyorum , oyunun kodunu da yönlendirme ile değiştireceğim. Ha not geçeyim version jar dosyalarını da düzenleyeceğim , launcher'den değil :D yanlış yazdım galiba yada sen yanlış anladın.
  9. DarkHeros

(G) = Geliştirme (B) = Tamamlanmış Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ben Goratrixx, aslında mmorpg sunucusu açacaktım fakat birşeyler kötü gitti ve açmadım, şu an sizlere Sunuculara Özel Minecraft Launcher'inden bahsedeceğim bu launcher tek bir sunucu için olacak, mesela sürüm kısmı editlenecek...
  10. DarkHeros

Reina Roleplay - MMORPG Sunucu Builder Alımları

Forumdan Özelden Mesaj atacağım
  11. DarkHeros

Arkadaşlar Sunucu Geldi , Şimdi okuyorum başvuruları ++ Malesef Alamayacağım. Aramızda Bekliyoruz! Malesef Alamayacağım Aramızda Görmek İsterim. Malesef şablona uygun olmadığı ve Builder aradığmıız için alamayacağım Çok Basit Builder yapıyorsun , malesef. Kabul Ettiklerim Bana Özelden...
  12. DarkHeros

Reina Roleplay - MMORPG Sunucu Builder Alımları Selam Arkadaşlar Hoş geldiniz. Bugün Sizlere Açacağımız Reina RolePlay 'deki alımlardan bahsedeceğim. Site - Sunucu her şey hazır. Bir tek Sunucuya Builder / Builder Ekibi ve , Bazı Pluginler Kaldı. Az kalsın unutuyordum bir de siteden kayıt :D...
  13. DarkHeros

Kod Bilgili Builder Alımı!!

ALABORA NETWORK FACTION SUNUCUSUNA BUİLDER ARIYORUZ. SKYPE ŞART. YAŞ EN AZ +13 . KATILMAK İSTEYENLER skype : enes.cn çagrıya çekicem 2 - 3 sorudan sonra bilirseniz alıncaksınız. warp market falan yapıcaz bütün warplar bitti market ve boss kaldı.
  14. DarkHeros

Selçuklu Gaming Faction / Roleplay -- Yetkili Builder Alımları

Merhaba dostlar , Selçuklu Gaming F-R sunucu açıyoruz yani roleplay ve faction karışımı builder arıyoruz . Zaten başlangıç köyünü yaptık fakat eksikler var yaş sınırı +14 skype : enes.cn Citizens ( npc ) kodları bilicek , ( quest ) plugini bilgileri olcak. mesela madenden taş toplayan adam gidip...