DarkStorm kullanıcısının son içeriği

1. DarkStorm

[Sk] Puan Sistemi Yardımmm

burayı böyle yaparsan kırdığı sünger 200 olsa bile yine 1 sunger point verirsin ve direk kırdığı süngerleri sıfırlarsın hatalı olur
  2. DarkStorm

Fırlatma Sorunu

Aynen doğru :D Koyunu daha sonra tavuğa dönüştürdüm ama arkadaş isteyince tavuklu yerleri koyuna çevirip yazmıştım orayı çevirmeyi unutmuşum :D
  3. DarkStorm

Fırlatma Sorunu

command /koyun: trigger: spawn a sheep at player set name of spawned sheep to "&6Koyun" apply slowness 999999 to spawned sheep for 999999 days on damage of a sheep: victim's name is "&6Koyun" push victim in direction of attacker at speed 5 cancel event
  4. DarkStorm

Fırlatma Sorunu

sağolasın kardeşim eyvallah :)
  5. DarkStorm

Fırlatma Sorunu

Push efekti kullanarak bir skript yazıyorum ama bir yerde takıldım. Sorun şöyle: Örneğin bir koyuna vurunca onu 5 gücünde ileri doğru fırlatacağız.Ama kendi yönümüzde ileri.Fakat koyun sürekli hareket halinde ve "push the victim forwards at speed 5" kodunu yazınca bizim önümüze değilde koyun...
  6. DarkStorm

[İstek] Ende Gidememe Skripti

o zaman en güvenlisi multiverse plugini yükleyip endi kapatmak :)
  7. DarkStorm

illaki bi yerde basmaz mı :D olmadı endde ilk giriş yerine wg atarsın o alana girildiği an oyuncuyu ordan spawna atar böyle daha kolay olur
  8. DarkStorm

Skript kullanıyım diyosan endde tek tür blok oluyor oyuncu onun üstünde yürüyünce otomatik olarak spawna atmasını sağlarsın dediğin gibi tam benzemez ama aynı işlevi görür
  9. DarkStorm

Neden farklı bir sunucu sevmiyorsunuz ?

yabancılarda prison survival kaynıyor ve gerçekten çok seviyorum ama bunu Türklere getiremezsiniz.Getirirsiniz ama getiremezsiniz,Türkiyede minecraft oynayan yaş kitlesi kendini belirli bir bölüme sınırlandırıyor ve oradan çıkmıyor.
  10. DarkStorm

[OyunAyrıl] İşlerinizi Yetiştirin

çok karmaşık gözüküyor :)
  11. DarkStorm

sıkıntı değil kullanabilirsin gerçi 1-2 gün foruma girmedim bir sürü bildirim birikmiş geç gördüm kusura bakma :) aslında skript gayet yeterli kalıyor ama SkqGeometry ile yapılan ateş efektlerinin javada daha karmaşığı yapılabiliyor sırf o yüzden geçiyorum vakit buldukça da skripte devam :)
  12. DarkStorm

[Sk]Yetkili Menüsü - birçok Özellik - V1.6 [1.7.9] - skQuery Gerektirir... - Sınırlama Kalktı !

tebrik ederim kardeşim bu sefer kimsenin basit diyemeyeceği bir şey olmuş :) Edit: efektler aşırı güzel :)
  13. DarkStorm

[Bankacı] Arşivimde vardı boş durmasın :)

kardeşim variables dosyasında bir sıkıntı olabilir bende yedek variables vardı da bu skript gündemden düşünce silmiştim bulabilirsem özelden atayım :)
  14. DarkStorm

skript yetersiz kalıyor javascripte başlıyorum ^^
  15. DarkStorm

[SKRIPT]-Crysis Nano Suit - ! - ! - ! - [1.7.9]

+ :) bu arada şu enerji bitti mesajı sanki ard arda gelince spam yapıyor gibi 2 saniyede 1 gelmesine ayarlayabilirdin onun haricinde "very beatiful