darktybet kullanıcısının son içeriği

1. darktybet

HUBTURK - Yetkili Alımı Bitti

Başvuru Formu: Ad-Soyad : Tibet Sancaklı Oyundaki Adınız : _Tibet_ Sosyal Medya Hesaplarınız Linkleri (Facebook - İnstagram) : https://www.facebook.com/profile.php?id=100000436086419 https://www.instagram.com/tibetsancakli/ Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman...
  2. darktybet

MemphisBT | #Tasarımcı,Grafiker,Mimar,Ekip Sorumlusu ve daha fazlası burada!

Adınız ve Soyadınız; Tibet Sancaklı Yaşınız;16 (Aralıkta 17 olucam) İletişim Adresleriniz; [email protected](Gmail), darktybet1 (Skype) Daha önce yer aldığınız ekipler; Mineplex Destek Takımı (Moderatör yetkisi altında geçiyor) Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize...
  3. darktybet

Server'e Alım Var[AlımTime]

İsim: Tibet Sancaklı Yaş: 17 Yetki: Admin Neden Bu Grubu Seçmek İstedin: Birkaç amatör sunucuda moderatörlük yaptım ve 2-3 kez de server sahiplendim ayrıca yabancı bir profesyonel serverda ise moderatör oldum. Kısacası kendimi tecrübeli buluyorum. Kaç saat online kalabileceğim gününe göre...
  4. darktybet

[EFESNW] Serverimizin Açılmasına Son Saatler/Son Alımları Kaçırma....

Kardeşim skypetan ekledin başvurmuşsunuz felan dedin evet dedim alındım mı alınmadım mı söylemedin?
  5. darktybet

[EFESNW] Serverimizin Açılmasına Son Saatler/Son Alımları Kaçırma....

Moderatör alımı devam ediyorsa skype: darktybet1 ekle konuşalım
  6. darktybet

"PixelTürk Network" Türkiye'nin en iddalı ve en güçlü Minecraft minigame sunucusu geliyor!

aradığın yetkilerin listesini yazabilir misin yada moderatör gibi bir boş yer var mı söyler misin şu sıralar bu tür yetkileri arıyorum da. Kolay Gelsin bu arada
  7. darktybet

BestCraft Tüm Sorunlar Çözüldü İp-->BestCraft.serv.nu

Sunucu Yetkili Alımları bölümünde niye ilan açıyosun ve alım yok diye de yazı yazmışsın
  8. darktybet

Her Tür Yetkili Alımı Var Hemen Gir Konuya

(Moderator) Ad: Tibet Soyad: Sancaklı Yetki Bilgin: Rehber,Builder,Moderatör,Admin,Kurucu Yaşın: 16 Skype : darktybet1 Tecrüben: İnanırmısınız bilemem ama Mineplex adlı dünyanın en çok bilinen sunucusunda moderatörlük yaptım. İnanmak size kalmış. Eğer bu tecrübe hakkında daha detaylı bilgi...
  9. darktybet

VitaZ yetkili alımları

Oyun içi yetkili / Builder alımı Adınız ve soyadınız: Tibet Sancaklı Yaşınız ve yaşadığınız yer: 16, İstanbul Seçtiğiniz bölüm(Oyun içi yetkili/Builder): Oyun içi Yetkili Oyuna ne kadar hakimsiniz?: Kendime güvenim tamdır öyle yüzde vermek gibi bir niyetim yok herkesin bir eksiği olabilir ama...
  10. darktybet

HiyarTurk.nitrado.net Yetkili Alımları

Pluginer Alımları : Adınız : Tibet Soyadınız : Sancaklı Yaşınız :16 Plugin Kodlayabiliyormusunuz : Kodlamakta mükkemmelim diyemem ama az çok birşeyler yapıyorum. Plugin editleyebiliyormusunuz : Evet editleyebiliyorum. Skript Bilginiz : 1 senelik Java C# bilgim vardır. Oyun ve anket tarzı...
  11. darktybet

NitradoCraft Alımlar

Server hakkında 2 tane ilan var https://forum.gamer.com.tr/konu/nitradocraft-alimlar.312927/#post-1763508 https://forum.gamer.com.tr/konu/nitradocraft-alimlar.313178/
  12. darktybet

NitradoCraft Alımlar

Aynı servera ait 1 den fazla ilan açmak forum kurallarınca yasaktır. Lütfen siliniz yada şikayet edilicektir.
  13. darktybet

NitradoCraft Alımlar

Admin Alımı Skype ya da Facebook: darktybet1, facebooku sonra skypedan verebilirim. Kod Bilgisi: her türlü kod bilgisini bilirim şüpheniz olmasın. Saygı: Yanlış hatırlamıyorsam benim açtığım konuyu beğenmiştiniz orda da bahsetmiştim benim için 3 tane anahter kelime vardır, Adalet-Dostluk ve...
  14. darktybet

Admin-Mod arıyorsanız buyrun içeri..

2 tane sınav oluyorum yanlış hatırlamıyosam yazdığım sınav isminin adı sizde ETI gibi bir şey olmalıydı. O görüşmede bu sınavdan bahsetmemiştim diye hatırlıyorum. yanlış anlaşılma olmasın, yalan söylemiyorum :) bunu da sizi suçlamak gibi bir şey adına söylemiyorum genel bilgi olarak söylüyorum...
  15. darktybet

Admin-Mod arıyorsanız buyrun içeri..

Öncelikle selamlar, son günlerde bir serverda görev alma niyetine giriştim ve bu konuyu açarak yetkili arayan arkadaşlarıma kolaylık sağlamak istedim. Tecrübelerimden bahsetmek istiyorum öncelikle. Herhangi bir sayı veremicem ama aşırı olmamak üzere birçok sunucuda modluk, adminlik yaptım...