DeadPools kullanıcısının son içeriği

1. D

GÜZEL PLUGİNER GEREKİYOR !!!

Exter Gaming Ailesi Olarak şu anda Cs:GO Alanında Hizmet vermekteyiz. Ama kurulduğumuz ilk günden beri vizyonumuz bir oyunlar zinciri kurararak hizmet vermekti bizde her geçen gün bu yolda ilerlemeye devam ediyor ve ediyoruz. Bu Gün itibari ile hedeflediğimiz "Geniş Klan" Kavramına varabildik...
  2. D

NonyCraft [1.8.X] Survival Server - Sunucu Satılıktır devredilecek >>[play.nonycraft.com]<<

İsim: Serdar Yaş: 15 Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Rehber Mod Tecrübeleriniz: 1 yıllık tecrübe Günlük online süresiniz: 5 6 saat Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: sorularına dogru yanıt veririm iyi davranıslar sergilerim Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için)...
  3. D

Servere mod rehber ve reklamci aranir

Ad: Muhammet Ali yaş: 15 Soyad: Gencan Skype: Özele Gel minecraftı : günlük 6 7 saat Tecrübem : 1 Yıllık Tecrübe senin yaş kaç
  4. D

/McRonion/ Yetkili Alımları / VIP Çekilişi / Büyük Eventler /

Ad:Muhammet Ali Soyad: Gencan Komut Bilgin: 3 yıllık tecrübem var. Skype: Özele Gel Oyuncularla Aran: Çoooook İyi %100 Adaletliyim Kaç Kişi Getirebilceğin: Rehberin Görevi Oyunculara Yardım Etmek Bu Reklamcının Görevi Ama Olsun Yaparım bi 10 15 kişi
  5. D

EfsaneGaming Faction

kardeş moderator,builder,rehber olabilirim.
  6. D

BlueNW Ekibe Alım Sonuçları Açıklandı!

kardeş bende rehber olmak istiyorum yapabilirmisin ?
  7. D

builder/moderator

ben olurum tecrübem var 2 yıllık
  8. D

Servere mod rehber ve reklamci aranir

kardeş mod olucam senin yaşın kaç ??
  9. D

Beyler alımlar başlamıştır 5.62.127.67:26200

kardeş ben geliyorum yardımcı olurum sana