Die_Wunder kullanıcısının son içeriği

1. D

19 Mayısta açılcak serverımıza pluginer,reklamcı ve rehber aranıyor

Nick >diewunder YAŞ >15 Skype >xahmet34 Oyun süresi >günde 4,5 saat Deneyimlimisin >Kendi sunucumu açtım yani evet Komut Bilgin > %95 Yetkili Oldugun Sunucular >Hatırlamıyorum ama baya bi sunucuda rehberlik adminlik modluk ve kuruculuk yaptım.
  2. D

Morpheus - Yetkili Alımları!

Adınız:Ahmet - Yaşınız:15 - Oyun içi bilginiz? Kendi sunucumu açtım nerdeyse tüm komutları biliyorum ama yine bi üstesinden geçmem lazım 2 yıldır oynamıyorum. kendi sunucumu felan açtım baya bilgiliyim. - Katogoreniz? Rehberlik - Skype Adresiniz xahmet34 - Minecraft'ı Kaç Yıldır Oynuyorsun?5
  3. D

☾✯SaladinPvP☾✯YETKİLİ☾✯ALIMI☾✯ACİL☾✯HER YETKİ VAR☾✯

Admin yada mod olabilirim kendi sunucumu açtım pluginlerde bilgiliyim.
  4. D

Serverin mapi için arkadaş arıyorum - Admin Alıcam.

Bende gelirim builder admin ve kendi serverim oldu yani biligiliyim skype :xahmet34
  5. D

Admin Builder Pluginer alımı yapıyorum

Admin olabilirim kendi sunucumu açtım baya bilgiliyim
  6. D

Arkadaşlar Admin Builder Mod Alımı Vardır

admin olabilirim kendi sunucumu açtım skype xahmet34
  7. D

☾✯SaladinPvP☾✯YETKİLİ☾✯ALIMI☾✯ACİL☾✯HER YETKİ VAR☾✯

AD SOYAD :Ahmet Çimen YAŞ :15 KAÇ SENEDİR MC OYNUYORSUNUZ :5 yada 6 KOD BİLGİNİZ :Kendini sunucumu açtım iyi diye düşünüyorum KAÇ SAAT AÇIKSINIZ (İSTEKLİ OLSUN SORUN YOK) :4 5 en az DAHA ÖNCE NEREDE YETKİ ALDINIZ :Hatırlamıyorum bi ara bırakmıştım tekrar başladım bu aralar SKYPE ADRESİNİZ...
  8. D

✩ Bitti ✩ ✔ Alım Bitti ✔ ✌ Admin ✌ Pluginer ✌ Builder ✌ Rehber ✌ ♋ Dev Açılış Haziran'ın 1'inde De ♋

İsim:Ahmet Soy İsim:Çimen Yaş:15 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:5 yada 6 Seni Seçme Sebebimiz: Günde en az 4 saat oyundayım Kendi sunucumu açtım ve tüm pluginleri kendim ayarladım 5 sunucuda mod 2 admin ve 10 15 kerede rehber oldum. Komutlardan Ve Pluginlerden Anlıyormusun:Evet anlıyorum...
  9. D

Sw'miz Açıldı Alımlara Devam Ediyoruz

Ad Soyad:Ahmet Çimen Kaç Yıldır MineCraft Oynuyorsunuz:5 yada 4 Hangisini Olmak İsterdiniz(Reklamcı,Rehber): Rehber Tecrübeniz:Kendi sunucumu açtım ve tüm pluginleri kendim ayarladım Yaşınız:15
  10. D

NextOnline | 1.7.X - 1.8 | (HeadShot) - (Özel yetenekli bosslar) - (Faction)

Youtubede 2.235 abonelik kanalım var reklamınızı yapabilirim.
  11. D

Hub Plugin Paketi 1.7.2 1.7.10 Fark etmez.

Yapıcamda Nasıl yapacağımı bilmiyorum.
  12. D

Hub Plugin Paketi 1.7.2 1.7.10 Fark etmez.

Merhaba arkadaşlar sizden bir şey isteyeceğim elinizde mapi ve pluginleri hazır olan bir hub plugin paketi istiyorum.Varsa lütfen verirmisiniz ?
  13. D

İstek Skin Alınır

diewunder adlı skine benzer bir şey yaparmısın Onun gibi ama farklı bir şey ? Şimdiden teşekkürler.