DrzL kullanıcısının son içeriği

1. DrzL

Hangi minecraft sürümünü kullanıyorsunuz

Arkadaşlar bi harita yapıcam ama hangi sürümün daha çok kullanıldığını bilmiyorum o yüzden oylama yapıyım dedim.
  2. DrzL

Win 10 yukleyip ayarlardan resetledim açılmıyor

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi pc logodan sonra siyah ekranda kalıyor bios falan hiçbişeye girmiyor kurtarma ekranı çıkıyor ama klavyede çalışmıyor tamirlikmi olcak yardım edin
  3. DrzL

Windows 10 Insider

Yap yap görünüş deiliyor o kadar bide arkadaşımın dediğine göre gpu hızlanıp daha hızlı açılıp kapancakmış
  4. DrzL

craft_man'in yöneticiliğine puan verin

İlgi gosterdikleri zamanlarda forum bayağı iyiydi şimdi bomboş tarla gibi ama eskisi için 6-10
  5. DrzL

Minecraft 1.9 hakkında her şey

Ben mojang dan ayrı oyun olarak bu dünya nın nasıl oluştuğunu anlatan bir oyun bekliyorum
  6. DrzL

Minecraft 1.5.2 Kurulumu ve İndirme Linki

1.5.2 yi sümerler oynuyordu :(
  7. DrzL

Minecraft 1.9'da neler gelecek

Sol kol iyimiş :D
  8. DrzL

... Havalı Kızlar ...

Aynen denemelisin :D eğer telefonda konuşuyorsa yanına oturduktan sonra bekle biraz kapamazsa kalk ayağı azcık uzaklaş ara sıra kıza tip tip bak
  9. DrzL

... Havalı Kızlar ...

Ben mesajlaşırlerken yanıma otururlarsa bakıyomuş taklidi yapıyorum gidiyorlar :D
  10. DrzL

Modern Villa

Villadan ziyade dışı belediye binasına benziyor :D güzel çalışma
  11. DrzL

Minecraft rush Bölüm 1 (2/2)

İlk videoda yapmıştım birazcık kanalımdan bulabilirsin
  12. DrzL

Minecraft rush Bölüm 1 (2/2)

Buyrun arkadaşlar işte videomuz.Telafuz hatası olursa onlar için özür dilerim. NOT:VİDEO KÜFÜR İÇERMEKTEDİR !
  13. DrzL

Youtube'a güncelleme mi geldi?

Aynen 1-2 kere oldu normale döndü bendede
  14. DrzL

Minecraft 1.8.6 server

Olması mümkün değil. Çünkü 1.8.6da mod sayısı yok denecek kadar az.Hatta yoktur bile.Pluginsiz server olurmu hiç ?
  15. DrzL

UNDERCRAFT REZİLLİĞİ. EMEK HIRSIZLARI !!!

İşte buna yapılacak bir şey yok . Bir şey yapınca da emek hırsızı biz oluyoruz zaten .