duhan2829 kullanıcısının son içeriği

1. D

Minecraft 1.8

En iyisi ben 1.7.10 a geçeyim :D forge yükleyip birde onu deneyeyim :D +EDİT = 1.7.10 da da denedim çalışmadı bu salak modu herhangi bir sürümde çalıştırabilen bir KAHRAMAN varsa söylesinde onuda denicem :D
  2. D

Minecraft 1.8

lite loader da bir mod değil mi ? toplu mod dostayı falan mı ?
  3. D

Minecraft 1.8

Hocam sorun o değil şimdi çözdüm sorunu 1.8 e treecapitator modunu atınca minecraft açılmıyor ekran beyaz oluyor treecapitatoru silince açılıyor üstelik içinde damage indicator modu var onuda aynı şekilde kurdum o çalışıyor ama treecapitator çalışmıyor 1.8 de çalışan treecapitator modu varsa...
  4. D

Minecraft 1.8

Arkadaşlar minecrafta forge attım 1.8 e fakat modlar java olarak iniyor bu modları java olarakmı atayım yoksa winrara çevirip öylemi atayım şuana kadar ikisindende sonuç alamadım :D
  5. D

Minecraft 1.8

1.8 e forge yükledim içine mod atınca oyunu açıyorum adımı yazıp minecraft 1.8 forge release yi seçip oyuna giriyorum ancak ekran beyaz olup kalıyor meta inf de sildim başka ne yapıcam :(
  6. D

Serverlara Bağlanamıyorum :(

Kardeşim azıcık açıklasan ?Her Yerde Demo var Full indirebileceğim bir link verebilecek var mı ?
  7. D

Serverlara Bağlanamıyorum :(

Arkadaşlar bende minecraft 1.5.1 var bununlada serverlara bağlanamıyorum mümkünse bana daha üst versionları indirebileceğim linkler atabilir misiniz ? nette araştırdım ama çoğu çalışmıyor bana bu konuda yardımcı olursanız süper olur :(
  8. D

Minecraft 1.7.2 crash report hatası ss'li yardım lütfen :(

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım minecraft oynayamayınca evladını kaybetmiş baba gibi oluyorum bir yardım eli uzatın napıcam anlayamadım cevap bekliyorum lütfen! Vereceğiniz Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkürler :)
  9. D

DeliciCraft Creative Server [15 Kişilik Olduguna Bakmayin 16GB Ram]

Whistlist augustinas35 ekle
  10. D

bukkit sv ile ilgili acil

arkadaşlar bukkit serverim vardı 1 2 ay kadar kapalı kaldı ama şimdi tekrar acmayı düşünüyorum. serverimi acıyorum her şey normal görünüyor giriyorum op olmama gamemode nick 1 yazınca svden atıyor ve illegal charakters falan filan dior anlamıyorum ama neyse onu gecelim svyi ilk actıgımda pembe...
  11. D

1.2.5 Tale of Kingdoms

arkadaslar birisi bana bu mob un indirme linkini atip oyunda nasil kullanicami ve oyuna nasil kurucami anlatabilirmi Yalvaririmi çok lazim :(
  12. D

Jobs

arkadasım evet ondan bahsediyorum ama kurdum kullanamıyorum
  13. D

Jobs

arkadaslar birisi bana jobs pluginini nasıl kullanacagimi ve türkcelestirilmis metnini atabilirmi yardimlariniz icin saolun :)
  14. D

1.2.5 İconomy

arkadaslar bana 1.2.5 İconomy pluginini verebilirmsinz ? Simdiden Teşekkürler : )