EmirhanK_ kullanıcısının son içeriği

1. E

Block Rise - 1.8 - Sunucu Durumu : OPSKYBLOCK - Yetkili Alımı İçeri Giriniz. - Server İp Adresi İçeride!

İsim :Emirhan Soyad(isteğe bağlı) : Yaş : İstediğiniz Yetki(Rehber , Youtuber):Rehber Youtuber İse Kaç Abone - Kaç Görüntülenme ?: Aktiflik : 5 veya 6 saat Oyuncularla İlgilenmen : Oyunculara anlayabilecek şekilde anlatabileceğimi düşündüğüm için rehber olmak istiyorum
  2. E

Tekrar geri dönüyoruz en iyi olma yolunda seni de bekliyoruz !!!

İsminiz :Emirhan Soyisminiz :Tonoğlu Yaşınız :16 İstediğiniz yetki :Admin/Rehber Aktiflik süreniz :6 veya 7 saat Discord adresiniz :Emirhan#1144 Discord sunucusunda aktiflik süreniz :7/24 aktif olabilirim çünkü tel ile girerim ve birisi bir şey yazdımı bildirim geliryor ve hemen dönerim şimdiden...
  3. E

RideNW Alım Var İçeri Gir.

server ip rehber olmak istiyorum
  4. E

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

lütfen alın beni ya ne olur ya bilgim var o kapanmış sunucuda çok güzel yaptım yetkimi memnun kaldılar server kurucusunun maddi durumu yetmedi kapandı server
  5. E

Reis kapanmış sunucu yazmak gereksiz olur diye dedim ama kısa cevaplar değil bence tam uygun oldugunu düşündüm (KAPANMIŞ SUNUCUNUN ADI:kingsky) lütfen alın beni ya ne olur ya bilgim var o kapanmış sunucuda çok güzel yaptım yetkimi memnun kaldılar server kurucusunun maddi durumu yetmedi kapandı...
  6. E

REHBER ALIM FORMU Adınız :Emirhan Soyadınız :Tonoğlu Yaşınız :16 Oyundaki adınız :EmirhanK_ Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :Oldum bir tane emekskyblock serverinde ve benden çok mutlu oldular ama sunucu kapandı Günlük kaç saat aktif...