emrah4434

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• emrah abi benim 1 hunger games serverim var nitradodan aldım pluginler ve sonoyuncu serverindeki gibi 20 25 tane mapa sadece tek maptan nasıl bağlanılır lütfen abi herkeze bi iyliğin dokundu banada 1 iyiliğin dokunsun
    sa bir şey sorucam bende bi map var düz map var üstündede spawn var ve çok büyük schematic almam imkansız ek bi world nasıl oluşturabilirim
    Bana Hunger Games Plugin paketi atarmısın kitli olsun senın paketı kurdukda map yenilenmıyo filan
    Emrah Abi O İtem İle Işınlanma İçin Yardım Edermisin Serverimi Yapıcamda...
    Yardımcı Olursan Çok Sevinirim
    emrah abi sen benim konuya minerest yazmıssin ama o plugin otomatik yenilenmme gibi bir şey yani hammadde yenileme ama ben oto event yapan bir plugin ariyorum skaype varsa yardımcı olurmusun.
    Server için Plugin+Map Satışları Başladı!İsteyene Kurulum Yapılır! BungeeCord Kurulumu Yapılır! BungeeCord İçin Lobi+Map+Kurulum Satışları!
    emrah abi faction serverime uskyblock yükledim islandımda oyuncular kırabiliyor bide factiondan skyblocka geçerken eşyaları duruyor yani factiondaki esyaları ile skyblocka geçiyor nasıl ayarlıyabilirim ? :)
    emrah abi legendary messages plugininde sorun yaşıyorum serverimde saniyede bir messages 1-2-3 diye duyuru çıkıyor nasıl düzeltebilirim mesela 2-3dakkadabir çıkacak
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…