Eomer kullanıcısının son içeriği

1. Eomer

Küçükümsü bir CS:GO çekilişi

Arkadaş eklenmiyor fakat main hesapla ekleniyor. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Eomer

Küçükümsü bir CS:GO çekilişi

http://steamcommunity.com/id/blangliff bi sümörf olsa ne güzel olur [emoji14] GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Eomer

Hangisi alır? (LİVE)

Cs godan bahsediliyor drğil mi? Eğer öyleyse bet pişmanlıktır oynamayın! Edit: method GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Eomer

RPG - serveri nasıl olmalı

Söylüyorum size rpg açmayın. Açacaksanızda lapisli falan açın anca öyle tutar. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Eomer

EBB Group Minecraft - Lapissiz FACTİON eğlence - Araba / Uyku / Susuzluk Sistemi

Daha çok rpg temelli bir tema ve hocam ben buna bayıldım! Tebrik ederim GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Eomer

BatıHost Güvenilirmi ?

Makine değil sunucu çöküyor ve 3 kere destek ekibine ilettiğimde ram düşürün vs. Dediler fakat sorun geçmedi. Dediler ki sizden kaynaklı autosawe worldü silin dendi sildim. Hala geçmedi 3 gb rame sahip makine 2 200 ü serverim kullanıyor. Belirttiğimde ise 0 layın deniyor. İlk 2 gün 0dı...
  7. Eomer

BatıHost Güvenilirmi ?

Craftbukkit değiştirmedim Makine ile oynamadım, sadece plugin editleri ve konsola bakmakla yetindim Gereksiz eklentiler kurmadım Sunucuya hasar verebilecek bir şey yapmadım World editle toplasan 2000 blok koymamışımdır Mapte hata olduğunu düşünmüyorum. 2 gün boyunca 0 editle sunucuyu denedim ona...
  8. Eomer

BatıHost Güvenilirmi ?

Banada denediler, 3 gb ram diye aldığım sunucu 2 gb ramle dayanıyor şu an, ve hala sorun hallolmadı. Aldığım sunucudan memnun muyum diye sorarsan hayır. İlk zamanlar destek ekibi her sorunuzu cevaplıyor (sunucu almadan önce), aldıktan sonra çıkan sorunu halledemeyince tersliyor. Maalesef ki...
  9. Eomer

BatıHost Güvenilirmi ?

Sunucu aldım batıhosttan, 2 hafta boyunca sunucum sürekli geç saatlerde çöktü. Yardım istediğim zaman sunucuyu ya 0 la ya da böyle devam et dediler. Seçim senin.
  10. Eomer

<---- RookieZ Faction Wars 1.7.X 1.8 ----> Sizlere 7/24 Eğlence sunmaya geldi!

Teşekkürler yorumun için.
  11. Eomer

Soru / Hangi Sunucu Türü ?

Senin dediğin şimdiki zaman mı oluyor o zaman. RPG seçeneklerini silmeni öneririm, rpg yapacak kitle minecraftta değil yanlış yerdesin.
  12. Eomer

Soru / Hangi Sunucu Türü ?

Real life RPG nedir ? RPG zaten gerçek hayata dayalı rol yapımıdır hocam ?
  13. Eomer

Eşyanın damagesini yükseltmek

rpgitems te oluyordu sanırım
  14. Eomer

<<<--- BandirmaCraft --->>> Özel Bosslar/Kafa Düşürme/Ucuz Vipler Sizde Gelin !

Yetse mi artık reklamların ? ilkinde fazla umursamadım ama yeter. Emek çalmaya hakkınız yok.
  15. Eomer

[İstek]Arsa Dünyasında /Fly İle Fly açma skript?

Skript kullanmak yerine command block kullanmayı dene en rahatı