erer kullanıcısının son içeriği

1. erer

yeni launcherlardan

Peki teşekkürler
  2. erer

yeni launcherlardan

şu an bilgisayarında 1.7 1.5 ve 1.8 bahsettigim launcherdan indirilip kurulmus. Sanırım yeni fml ler otomatik kuruyor kendini 1.8 fml indirip kursam sonra o launcherdan 1.8 i seçip girsem olur mu ?
  3. erer

yeni launcherlardan

Merhaba minecraft ı bırakmamın üzerinden epey bir süre geçti ( en son oynadıgım sürüm 1.5.2 idi ) o zamanlar mod vs yüklerken fml dekileri minecraft ın içine atardık olurdu. Bugün küçük bir kuzenim mod kurmak istediğini söyledi ve minecraft a baktığımda launcher üzerinden version seçme olayı vs...
  4. erer

Oyunbozan a mod

Moderator alımlarımız devam etmektedir. Sitemiz beta sürümünden çıkıp tamamen halka ilan edilene kadar devam edecektir.
  5. erer

Oyunbozan a mod

İşinize yaramamıza sevindik. Umarım sitemizi eski haline hatta daha yukarıya getiririz temennimiz budur.
  6. erer

Oyunbozan a mod

Konuyu güncellemiş bulunmaktayız lütfen yeni konuya göre tekrar başvuru yapınız.
  7. erer

Oyunbozan a mod

5 Yıl önce açtığımız ve 1 yıl önce özel sebeplerden dolayı kapattığımız ve kapatmadan önce 50.000 den fazla üyesi olan oyunbozan.biz tekrar açılıyor. Sitemizi sıfırdan tekrar inşaa ettik ;fakat sitemizin bir eksiği var o da sizsiniz! Sitemize 16 yaş üzeri , aktif , foruma vakit ayırabilecek ...
  8. erer

Snowman Ordusu

Şurda bulmuşuz boş zamanı işimiz ne gücümüz ne ; forumla uğraş / MC oyna / skıntıdan yapıalbilicek en saçma şeyleri yap :D
  9. erer

Snowman Ordusu

Iron Golem ordusu yapcam su sıralar 1-2 map yapıyorum kendim oynamaya vakit kalmıyo boş bi vaktimde
  10. erer

Snowman Ordusu

iş basit ama görüntü güzel
  11. erer

Snowman Ordusu

WE ile yaptım WE de kaç blok değiştirdigini gösteriyor en son kafalarını yaptım world edittede 3528 block changed yazıyor resimelrdede belli oldugu üzere :D
  12. erer

Snowman Ordusu

3528 tane olması lazım
  13. erer

Snowman Ordusu

Büyük İhtimal İlk Yapan Ben Değilim Ama Güzel Bir Görüntü Olduğu İçin Paylaşayım Dedim. Haritada görünen beyaz yerlerde aslında snowman ama pc kaldırmadığı için bu ss lerden sonra oyun çöktü :D,
  14. erer

Arkadaş kendi bulmuş teşekkürler

Arkadaş kendi bulmuş teşekkürler
  15. erer

Sıkıntıdan Yaptığım Bir Ev

Eyvallah Bende :D