Extreme_002 kullanıcısının son içeriği

1. Extreme_002

Premium hesabım silinmiş

Aslında haklısın yanlış yazmışım benim arkadaşlarımın biri 1 sene önce hesabı silindi diğerkisi ise bir kaç hafta önce silindi dün ticket yazmışlar dönmüyolar
  2. Extreme_002

Premium hesabım silinmiş

F Farkındamısın 2 kişiye yardım ettim diyor ve ikiside paypalla 68 tl ye alındı kendi sitesinden
  3. Extreme_002

Premium hesabım silinmiş

Benim 2 arkadaşımada oldu lütfen yardım et
  4. Extreme_002

TheLead Faction Sunucusu |Bosslar|Lapis|Arsalar|Thelead.nitrado.net

İp= Thelead.nitrado.net İletişim Skype: mcthelead.online HAKKIMIZDA 4 adet boss mevcuttur,bosslardan p4,p5 ve p6 set düşmektedir. 3 adet vip mevcuttur. Eglenceli etkinlikler.
  5. Extreme_002

SlayerMC Faction Sunucusu |Bosslar|Lapis|Kafa Düşürme|Arsalar|Slayermc.nitrado.net

İp= Slayermc.nitrado.net İletişim Skype: mchasan7 HAKKIMIZDA 4 adet boss mevcuttur,bosslardan p4,p5 ve p6 set düşmektedir. 4 adet vip mevcuttur. Eglenceli etkinlikler. Arsalarda FLY. Kafa düşürme.
  6. Extreme_002

VersionTV Skinleri (İstekleri Alıyorum)

Evet gayet normal nolduki Evet
  7. Extreme_002

VersionTV Skinleri (İstekleri Alıyorum)

Bora Version Link:http://i.hizliresim.com/LaOQjG.png
  8. Extreme_002

Arkadaşımın Premium Hesabı Demo Oldu Acil Yardım

Ticket Linkini verebilirmisin diyorum işteminecraft.net ama mal gidip premium epostasını demo versiona yazmış
  9. Extreme_002

O Atcak Sadece ona yardım ediyorumTicket Nasıl atılıyor şu an skyple konuşuyoruzTicket Nasıl Atılıyor Onu söyleyebilirmisin
  10. Extreme_002

Hmm denerim aslında benim hesabım değil arkadaşımın hesabı ve bu arada ticket nasıl atılıyor
  11. Extreme_002

Sanırım hesabım silindi öyle bir ad yok diyor skin sitelerinde param geri gelmişmidir
  12. Extreme_002

:kgül:Merhaba arkadaşlar 4-5 aydır premium hesabım var bir gün demo oynayayım dedim.Premium epostamla demoya girdim ve artık premium olmuyor yardım edin lütfen:kgül: