FrozenBrainTR kullanıcısının son içeriği

1. FrozenBrainTR

SARI BÜCÜR ÖLMEDİ, YAŞIYOR!

SARI BÜCÜR ÖLMEDİ, YAŞIYOR!
  2. FrozenBrainTR

görüntüde kroblem var

sen benim adımı nerden bili10 + forum 90 ların interneti gibi. Çok yavaş yüklenior ve internette bazı uygulamaların bunu giderebileceğini duymuştum (ekrandaki problemi yni)
  3. FrozenBrainTR

görüntüde kroblem var

ama önceden böyle olmuyodu birde işsizliği bırak + forum sanki elleriyle eşek ölüsü taşır gibi yavaş bitek bendemi öle
  4. FrozenBrainTR

görüntüde kroblem var

Salamın Salamlı t(d)ost(d)lar şimdi ben hani adını vermiyim türkiyede çok girilen baş harfi o ile başlayan bir site var ya testler var bi reklam var onedioyu kediler ele geçirdi diyo işte o sitede test çözüyodum siyah zemin üzerine beyaz yazılar vardı kesişme noktaları gri oldu ekran siyah olup...
  5. FrozenBrainTR

ben artık mcci değilimki steamcıyım steamden mobil ödemeyle oyunlar alıyom

ben artık mcci değilimki steamcıyım steamden mobil ödemeyle oyunlar alıyom
  6. FrozenBrainTR

sarı bücürük bnm karides(kardeş) sarıbücürü ilk yarattığımda(yaptığımda) 9 yıllıktım şımdı 12...

sarı bücürük bnm karides(kardeş) sarıbücürü ilk yarattığımda(yaptığımda) 9 yıllıktım şımdı 12 yıllığım
  7. FrozenBrainTR

Premium :(

kardeş 2yıl önce premium aldırmış olsaydım şu an sana 30-40 liraya satardım
  8. FrozenBrainTR

neyi. tencharacterkuralı
  9. FrozenBrainTR

Olm değmez 60 liraya ya git 30 liraya rust al daha iyi oyun bak çözüm gösteriim her ay 5 lira kenara koy 1 yıl sonra alırsın yada 10 lira koy buçuk yıl sonra al PREMİNYUMMMM
  10. FrozenBrainTR

alma. sanki biz alıcaktıkta noldu? bundan 2 yıl önce aldırcaktım hata verdi iyikide vermiş: oyundan aynı sene sıkıldım
  11. FrozenBrainTR

ben senden daha eskiyim

ben senden daha eskiyim
  12. FrozenBrainTR

avatatarındaki hangi anime ve kişiliği nasıl glaiba aşık oldum

avatatarındaki hangi anime ve kişiliği nasıl glaiba aşık oldum
  13. FrozenBrainTR

bence boğaziçini kazancak

bence boğaziçini kazancak
  14. FrozenBrainTR

Beni özlediniz mi?

aleyküm selam sende gitsene forum ölmüş olum
  15. FrozenBrainTR

sen kimsin hani şu geçen sene bilgisayar yasağı yememi sağlayan bluelight diil misin (hişt çocuk...

sen kimsin hani şu geçen sene bilgisayar yasağı yememi sağlayan bluelight diil misin (hişt çocuk suriyeli değil misin sen?)