fyreUK kullanıcısının son içeriği

1. fyreUK

[Skript+Java] (ProjecTmooN) Skript ile Tüm klavyeyi ele geçirin! (BAKIMDA)

Kullanıcı Adı Ve Şifre Acaba Neyin Kullanıcı Adı Veya Şifresi Minecraft'ın Olursa Kimsenin Hesabını Buraya Yazacağını Düşünmüyorum Tabikide Kötü Amaçlı Yapmadığını Biliyorum Ve Eminim Fakat 2 3 Kodlar O E-Posta ve Şifreleri Gmail Hesabına Gönderen Şeyler Var Başkaları Yanlış Şeyler Düşünebilir...
  2. fyreUK

Yardım Edermisiniz?

Bence Biraz Bekle Derim Bu Aralar Bazı Arkadaşlar Yükseltmişti (Ben Tabikide Windows 7Yok (Kalıcı Yasaklanma)) Sorunlar Yaşadılar Sistem Tam Oturuna Kadar Bekle Derim
  3. fyreUK

Skriptçiler, skripte yeni başlayanlar! Mcplayerr tarafından özel ders verilecek!

Hemen İstek Atıyorum Bu Ara Bazı Arkadaşlardan da İstemiştim Meşguller Galiba Tam İsabet Oldu :)
  4. fyreUK

Sizce en havalı Moderatör kimdir?

@Yaman @Adragos Ve Tabikide Kurt @Manyakwolf
  5. fyreUK

Herobrine Uzun Zamandır Ortalarda Gözükmüyor

Böyle Bir Konu Görünce Yazmak İstediğim Tek Şey -Peqi
  6. fyreUK

Forumdaki Saygı Duyulan Sevilmeyen Ve Sevilen Üyeler

Sevdiğiniz Üyeler @TümForum Ve Tabikide @fyreUK Sevmediğiniz Üyeler : Qnq Ben Tüm Forumu Seviyom Ne Bekli10 ki Saygı Duyduğunuz Üyeler : Tabikide Herkes Ama @Manyakwolf Ayrı Çünkü Gurt s:
  7. fyreUK

Minecraft'da Maden Kazarken Arkada Creeper Patlaması NEDİR ?

Keep İnventory Çek Ve Sesi Kapat Gerisi Patlasada Önemi Olmayacak
  8. fyreUK

|Zombiler Gerçek Olabilir Mi?| - Bölüm 1

1. Kuduzun Evrimleşmesi hiçbir Bilim Adamı Tarafından Genleri Oynanmazsa Bu Denli Evrimleşmez 2. hiçbir Bilim Adamı Zombi Virüsü Yaparak Dünyanın Yok Olmasını İstemez 3. Bence Kuduztan Olmaz Bu Olay Kuduz Zombilerin Davranışlarına Göre Bana Farklı Geliyor Ama Güzel Bir Konu
  9. fyreUK

Nedir Bu Anime Tutkusu?

Konuşmamda Abartma Yapmış Olabilirim Öyleyse Kusura Bakmayın Anime İzlemediğimden Dolayıdır Tabikide Kimsenin Eğlencesine Karışmıyorum Karışmamda Zaten Animenin Bağımlılık Yapan Bir Video [Film Vesaire Ne Olduğunu Bilmiyorum :) Çizgi Film Demekte Olmaz Tabikide ] Olduğunu Düşünerek Böyle Şeyler...
  10. fyreUK

Industrial Craft 2 Nükleer Santral Rehberi [Basit Anlatım]

Mod Paketi Hazırlıyorum Kendime de Mod Paketi Bitsin O Zaman Senden Öğrenebilirim Bu Aralar Minecraft Biraz Sıktı Bende Değişik Şeyler Yapmaya Çalışıyorum
  11. fyreUK

Felaket zor script isteği [Gerçekten çok zor!!!]

Abartmışsınız Bunlar O kadar Zor Skriptler Değil Bence Skripte Çok Fazla İyi Bilmesemde Bilgim Var Yayla İlgili Olan Şey 4 5 Satırdan İbaret Zaten Zırh Zorunlu Değil Demişsin Savaş Kısmı Zorlayabilir Belki
  12. fyreUK

Industrial Craft 2 Nükleer Santral Rehberi [Basit Anlatım]

Oo İndustrial Craft Seven Biri Benim En Sevdiğim Modlardanır Kendisi Öğrenmeye Çalışıyordum Bu Aralar Teşekkürler +1
  13. fyreUK

RichCraft Yenilendi! Tüm Pluginler Tamamlandı 1.7.2-1.7.5 Girişler Açık...

Sunucu Çok Kötü Bence Nedenleri - Buildleri Berbat Hiç Beğenmedim - Konu Düzeni Çok Kötü En Ufak Bir Özen Yok - Amblem Çok Basit hiçbir şey Göremiyorum - Fotoda Özen Yok - Burdan Baktığıma Göre Plugin Paketi Kullanıyorsunuz Çok Büyük Bir Eksi 10 Üzerinden 1 Veriyorum Oda Emek Yapmışsınız Yoksa 0
  14. fyreUK

Nedir Bu Anime Tutkusu?

Kesinlikle Anime İşine Bulaşma Eğer Bulaşırsan Ailen Tarafından Odan Sığındığın Bir Mağara Oluyor Bende Başlayacaktım Şükürler Olsun ki @Krumb069 Söylemişti Galiba Hiç Bulaşma Falan Demişti Bende Dokunmamıştım Animeyi Napacaksın Git Kitap Oku Müzik Dinle Dışarda Maç Falan Yap Eğer Başlayıcaksan...
  15. fyreUK

Dünyamdan bir görüntü O.O

O o o Bir Hero Brine mi ? Hayır Olamaz Hayatımda Bu Kadar Korkunç bir şey Görmedim Lanet Olsun Viruslu Bu Bizi Evimize Gelip Yiyecek Hemen Silmeleyim Başlat > Çalıştır %appdata% > .minecraft delete O Değilde Cidden Böyle Konular Sıkmadımı Yok Null'muş Entity'mişde Evimizi Yakacakmışta Virusmüşte...