Güzelİnsan kullanıcısının son içeriği

1. Güzelİnsan

NEDEN YARDIM SEVER OLAMIYORUZ

ZENGİNLER NEDEN FAKİRLERİ DOYURMUYOR NEDEN İNSANLAR BİRBİRLERİNE TAHAMÜL EDEMİYOR ŞU VİDEOYU İZLEYELİM VE KENDİMİZE DERS ÇIKARALIM DÜNYA BU GÜZEL İNSANLAR İÇİN DÖNÜYOR
  2. Güzelİnsan

1000 TANE YUMURTAYLA YEMEK YAPIMI İNANILMAZ

HİNT BİR DAYIMIZ yüzlerde yumurtayı kazana koyup harika bir yemek yapıor ve bakın yaptıgı 1 kazan yemegi ne yapıyor izleyelim BİR SONRAKİ VİDEODA BİR ADAM BOGAZINA KILIÇ SOKUP KENDİNİ YERE BIRAKIYOR KAÇIRMAMAK İÇİN ABONE OLUN LİNK SAYKOMEN
  3. Güzelİnsan

Karşılıklı Beğeni Yorum

MERHABA ARKADAŞLAR SİZDEN İSTEDİĞİM ATTIGIM VİDEOYA BEĞENİ VE KATILIYORUM YAZMANIZ SİZDE YORUMA KENDİ VİDEONUZU ATIN BENDE SİZE BEĞENİ VE YORUM YAPAYIM noT : BEĞENİ VE YORUM VİDEONUZU ÜST SIRALARA ÇIKARIR AŞAĞIDAKİ VİDEOYA KATILIYORUM VE BEĞENİ ATIN YORUMA VİDEONUZU ATIN BENDE SİZE YAPACAĞIM...
  4. Güzelİnsan

Clash of Clans Yapımcılarından Yeni oyun GELDİ

D:as:d güldüm oyunun martda Türkiyeye gelmesi planlanıyor bu arada söliimde k2 gün kaldır hatta 1 :D
  5. Güzelİnsan

Minecraft mı yoksa ..........

nedense o oyunu bir türlü sevemedim.
  6. Güzelİnsan

mobil oyunların ne dereceye geldiğini görmedin herhalde :)
  7. Güzelİnsan

:) arada böyle zekiliklerin var herhalde hiç kimsenin beklemedği bir anda beklenmedik bir cevap vererek aklının o geniş labirenlerine sokarak insanı ikileme düşerebiliosun . tebrikler kardeşim
  8. Güzelİnsan

nasıl bi zorlugu var yatay ekrandada oynanıyor.
  9. Güzelİnsan

Dev anket beyler anketimize katılın :) Üstte oylama var Minecraftmı yoksa SUPERCELLIN yeni oyunu olan Clash Royale mi NOT : SÜPERCELL Clash of Clans'ın yapımcısı Clash Royale bilmeyenler: https://www.youtube.com/channel/UCv7S0tKrCQ-d5TN4O8breFQ
  10. Güzelİnsan

Sıkıldım artık :((

minecraft dışındada clash of clansın yeni yaptıgı oyun var oynamanı tavsiye ederim : https://www.youtube.com/channel/UCv7S0tKrCQ-d5TN4O8breFQ bu kanaldan videoları izle ona göre başla :)
  11. Güzelİnsan

arkadaşlar bilen bilir süpercell in yeni oyunu olan clash royale baya tutuacak gibi görünüyor. oyun yarın Türkiyede olacak oyunu en verimli şekilde nasıl oynayacağınız öğrenmek için kanalıma abone olun. KANALIMA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ aşağıdaki video serinin 3. bölümüdür üstteki linkten...
  12. Güzelİnsan

AGAR.İO GERÇEK HAYATTA OLSAYDI

3 konu aynımı SD:AS:ASD:as
  13. Güzelİnsan

AGAR.İO GAME PLAY WİTH GUMBALL ||||||||| Agar.io OYNAYANLAR BU KONUYA

nevar bunu çokmu dile getirdim normal söledim !
  14. Güzelİnsan

AGAR.İO KOMİK EĞLENCELİ TROLL MONTAJ

Arkadaşlar Türkiyede montaj yapan pek az arkadaş var bende kendim montajlar yapıyorum kendi çapımda ancak sizlerin yardımına ihtiyacım var . Sizden tek istediğim videolarıma like atmanız. VİDEO İZLE = youtube
  15. Güzelİnsan

AGAR.İO GERÇEK HAYATTA OLSAYDI

Arkadaşlar Türkiyede montaj yapan pek az arkadaş var bende kendim montajlar yapıyorum kendi çapımda ancak sizlerin yardımına ihtiyacım var . Sizden tek istediğim videolarıma like atmanız. VİDEO İZLE = youtube