HalisReyizZ kullanıcısının son içeriği

1. HalisReyizZ

İstek Yatağı Sadece Tnt İle Kırma

+HALA GÜNCEL
  2. HalisReyizZ

İstek Yatağı Sadece Tnt İle Kırma

Rush Oyunu Yapmak İstiyorum Onunla İlgili Pl Bulamadım Bende BedwarsRel Plugini İle Yaptım Bu Pluginde Elle Kırılıyor Bunu Engelleyip Sadece Tnt İle Kırılabilecek Bi Skript İstiyorum Yaparsanız Çok Sevinirim :)
  3. HalisReyizZ

İstek Rush Oyun Bitince Mapi Sıfırlama

Sunucuma Rush Oyunu Eklemek İstiyorum Fakat Map İ Sıfırlamayı Bulamadım Plugin İle Oluyor Heralde Yardımcı Olursanız Sevinirim Plugin İle Oluyorsa Plugini Atarmısınız Kullanımıda Varsa Çok İyi Olur.(Oyun Bitince Map Eski Haline Dönücek Koyulan Bloklar Gidicek)
  4. HalisReyizZ

Excimer Network > 1.8.X | Survival , Opskyblock | Kalitenin Adresi > play.excimernetwork.tk

Amacımız Merhaba, bizler ExcimerNetwork Olarak Sizlere özgürce eğlenip,en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak birçok sunuyoruz. Hub server Türündeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz...
  5. HalisReyizZ

İstek Minecraft Bungeecord İle Bağladığım Sunucumda Survival Oyunundayken Oyuncu Çıkınca Lobiye Aktarmıyor Böyleliklede Login Şifre İstemiyor

Spigot.yml Dosyasındaydı Bungeecord Kurarken Yapmıştım Onu Bidaha Baktım Yapmışım.
  6. HalisReyizZ

İstek Minecraft Bungeecord İle Bağladığım Sunucumda Survival Oyunundayken Oyuncu Çıkınca Lobiye Aktarmıyor Böyleliklede Login Şifre İstemiyor

Minecraft Bungeecord İle Bağladığım Sunucumda Survival Oyunundayken Oyuncu Çıkınca Lobiye Aktarmıyor Böyleliklede Login Şifre İstemiyor Bunun İçin Bir Skript İstiyorum Oyuna Her Girdiğinde Lobi Sunucusuna Aktarıcak
  7. HalisReyizZ

Yetkili Alımı

Survival Sunucumda Yetkili Alımı Vardır Yapmanız Gereken Sunucuya Gelip Oynamak Sunucuya Gelir Gelmez Yetki İstemeyin Zamanla Deneyip Alıcam İP : play.excimernetwork.tk
  8. HalisReyizZ

Yardım Name Tag Edit Sorunu

Group Manager den ayarladığım rolleri Name Tag Edit e taşıdım fakat 1 rol tab da gözükmüyor ayarladığım halde sorunu nasıl çözerim
  9. HalisReyizZ

Sipariş.js Lazım Ticket Gibi Ama Çok Emoji Eklenmesi Gerek Bilenler Lütfen Yardım Etsin

Merhaba Forum Gamer Üyeleri, Arkadaşlar konu başlağında gördüğünüz gibi bana bir tane gelişmiş sipariş.js komutu yapabilicek var mı ? (acill lazımm)
  10. HalisReyizZ

Alımlar Bitti KONU KİLİT

. KONU KİLİT .
  11. HalisReyizZ

Falconnw.batihost.net (Alım Var Koş Anam Koş)

Kimse yok kardeşim yetkili