huseyun kullanıcısının son içeriği

1. huseyun

yeni açacaım sw için 5tl bağış yapan kurucu olacaktır

tamamda kardeş ekledim kabul etmiyorsun?
  2. huseyun

Survival Mod Paketi

Videoyu izledim ve yaklaşık 20 dakikaydı. Sanırım gerçekten karışık değil :) neyse sen ne istiyorsan. Smart moving modunu deneyeceğim.
  3. huseyun

Survival Mod Paketi

ThaumCraft yükleyeyimmi yüklemeyeyimmi onu söyleyin :) Bu arada Tinkers Construct mudur nedir o bayağı karışık geldi modu eğlenceli yapmak istediğim için fazla mod yüklemedim.
  4. huseyun

Survival Mod Paketi

Mo'Bends Mod kaldırıldı. Morph moduna karşı bozukluklar yapıyordu. Rei's Minimap eklendi. Başka isteğiniz varmı?
  5. huseyun

Survival Mod Paketi

Versiyonu eklemeyi unutmuşum, üzgünüm :) 1.7.10Ve dediğiniz modlara göz atacağım. Önerileriniz için teşekkürler :)
  6. huseyun

Survival Mod Paketi

Morph mod eklendi. Balkon's weapon eklendi.İstek modu olanlar söylesin, ekleme yapıp V2 upload edeceğim.
  7. huseyun

Survival Mod Paketi

Evet beyler Morph modunu bende çok severim, ama bence Mo'bends ile bir sorun olur diye eklemedim. Ama şimdilik bir deneyeceğim. Birde karmaşık olmasın diye çok mod yüklemedim ama siz öyle istiyorsanız Balkon's Weapon Modunuda yükleyeceğim. @AkanCe Şu Crafting Dead hakkında fazla bir bilgim yok...
  8. huseyun

Survival Mod Paketi

Kusura bakmayın, biraz aceleye geldi. İlerleyen vakitlerde v2 falan çıkarırım istek modlarınızı atın isterseniz ekleyeyimde atayım :)
  9. huseyun

Survival Mod Paketi

Merhaba, http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/mod-packs/2355659-iskefiyelis-fun-mod-pack Şurdan aldığım modlardan birazını sildim, Furniture Mod gibi modlar ekledim ve size sunuyorum. içindekiler: 1- Dynamic Lights: Elinizde meşale gibi eşyalar varken etrafınız...
  10. huseyun

Server kurdum(portlu) herşeyi yapabilecek builder gerekiyor(server yenidir!)

arkadaşlar skypenizi ekliyorum kimi seçeceğime karar vereceğim. ona göre :)
  11. huseyun

Server kurdum(portlu) herşeyi yapabilecek builder gerekiyor(server yenidir!)

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi yeni açtığım server için full yapabilecek builder lazım. Olmak isteyenler alta: Adınız: Soyadınız: Yaşınız: Minecraftı kaç yıldır oynuyorsunuz: WG ve WE Hakkında bilgileriniz: (çokmu,azmı) Skype adresiniz: Şeklinde yazsın. ben seçeceğim.
  12. huseyun

HyperCarry 1.7.9 / 7/24 Online / Odundan Bile Xp Geliyo :P

Güzel server odundan exp felan geliyo :D ellerine sağlık.
  13. huseyun

MegaCraft! >MobArena< >MiniLapis< >Faction Wars< 7/24!...

*MegaCraft Faction Wars 7/24 Hizmetinizde! *Sunucumuzda;MiniLapis,VipHammadde,Bosslar bulunmaktadır. *Sunucumuz emek istemektedir. Sunucumuzda görüntüler MiniLapis: Event: VipHammadde: MobArena: Orman: *Sunucu Yetkilileri:Talha, Furkan, Cehennemdir. *IP:46.20.1.66:1111...
  14. huseyun

Risinc PageCraft.. |Creative| |HungerGames| |Factions| |Minigames| |Skyblock| 7/24 Hizmetinizde!

*Risinc PageCraft [IP:46.20.1.66:1113] *Serverimizde;Creative,Skyblock,Factions,Minigames ve Hungergames bulunmaktadır. *Sürüm:1.7.2'Dir. Sunucumuzdan Görüntüler Spawn: Creative: SkyBlock: MiniGames: Faction: *Sunucu yetkilileri: GABEBOM Ve iMask_PT'Dir. Sunucuya gelirseniz...