idiot496 kullanıcısının son içeriği

1. idiot496

Gelin_Oynayalım Pluginer, Mapper ve Admin aranıyor!

Skype:idiot396 eklersen konuşalım baya tecrübeliyim yaş 15
  2. idiot496

Pluginer,Admin,Builder,Rehber ihtayacı olanlar içeri bakın derim ;)

Merhaba arkadaşlar ilk olarak SELAMUN ALEYKÜM ilk kendimi tanıtayım: ADIM:ENES MİNECRAFT BİLGİM:4 YIL PLUGİNER BİLGİM:%95 ADMİN BİLGİM:%85 REHBER BİLGİM:%100 OYUNCULARLA ARAM:BAYA İYİ Bİ ARAM VAR.%99 İLK YETKİM:REKLAMCILIK KISA MİNECRAFT HİKAYEM ;) :::BEN OYUNA BAŞLADIGIMDA BÖLE MAL MAL EV...
  3. idiot496

The Legend DreamSolider '' Surival '' Server [1.7.2] Eglenceye Doyacaksınız. [Emek Server] Ip İçerde

REHBER İÇİN: AD: Ali Enes SOYAD:Yılmaz SKYPE:idiot396 TECRUBE:3 KERE SERVER KURDUM HEPSİDE TIKIR TIKIR TUTTU MESALA: 20/15,,,30/20,,,50/39 plugin,warp her türlü işimde iyiyimdir youtube kanalımda var orada reklam yapa bilirim 248 abonem var
  4. idiot496

Faction Serverimize Alım Vardır Acil Son 30 Dk

İsminin ; Ali Enes Soyisminiz ; Yılmaz Yaşınız ;15 Tel No [Zorunlu Deil] ;- [birbirimizle iyi anlaşırsak veririm.önceki kurucularımın hepsini var] Skype: idiot396 Ts3 Kullanıyormusunuz ; hayır
  5. idiot496

Pluginer,Admin arayan içeri Güvenilir!!!

isterse vermesinler 1tl bide o benim deil :) onu kiraladım minecrafttta bvana 2 aylık op verdiler bende onların videosunu koydum kanalı ortak kullanioz napalım :)
  6. idiot496

Pluginer,Admin arayan içeri Güvenilir!!!

MERHABA ARKADAŞLAR PLUGİNERMİ ARIYORSUNUZ? Bİ BENİ DENEYİN BENDEN İYİ PLUGİNER BULAMASSINIZ KENDİ PLUGİN PAKETİM 55 TANE,%100 TÜRKÇE,%100 HATASIZ,%100 SORUNSUZ GROUP ZATEN BENİM HAYATIM EN KOLAYI,KİT ZATEN BEBE İŞ PLUGİNLER%100 LAG SIZDIR...
  7. idiot496

<--[ Zaman geçtikçe Rütbe atlıyorsunuz ! ]-->

ya ben bunu nereye atacağım lütfen yardım edin
  8. idiot496

Acil Pluginer Lazım

her pluginden rahatlıkla anlarım bi skype isteğini kabul etseniz skype:idiot396
  9. idiot496

Warpları yapacak profesyonel Builder ARANIYOR!!!!!

BEN KİMSEYİ DENEMEDEN ALMAM SKYPESİNİ VERİP AL EKLE DİYENİDE EKLEMEM SİZ BENİ EKLEYİN BİDE SKYPE ŞART şu an 1 BUİLDER SEÇİLDİ 2.SİNİ ARİOM
  10. idiot496

Warpları yapacak profesyonel Builder ARANIYOR!!!!!

MERHABA ARKADAŞLAR... SERVERDE WARPLARA YARDIM EDECEK ARKADAŞLAR ARANIYOR. UĞRAŞAMİYACAĞIMIZ İÇİN ARIYORUZ. EGER WARPLARI GÜZEL İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDE YAPARSA.. ONA ADMİN+OP+PANEL VERİLECEKTİR AMA BUNLAR İÇİN SÜPER YAPMASI LAZIM EGER ORTA DÜZEYDE YAPARSA MODERATÖR+OP VERİLECEKTİR AMA OP KESİN DEİL...
  11. idiot496

Reklamci,Rehber,Pluginer, Builder,Moderator alimlari var içeri! Server Ip :City.Nitrado.Net

*İsim: Ali Enes *Soyisim:Yılmaz *Yaş: 15 ama 16 olcam *MC Kullanıcı Adı:naruto004 *MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte):Crack[malesef sahte] *İletişim Bilgileri: facebook/skype:facebook:Ali Enes Yılmaz///Skype:idiot396 *Sw ye kaç kişi getire bilirsin:Youtube kanalımda reklam yaparsam 10-15 kişi gelir...
  12. idiot496

OTTOMAN-Online Rehber-pluginer Alımları

puluginer Alım formu: Adın:Ali Enes Skype:idiot396 Yaş:16 Mc Bilgin:süperr//4 KOCA YIL Pluginer Bilgin:süper ötesi daha önce plugin paketi yaptınmı:evet var.içinde 45 tane var bukkit.40 tane olanda var faction.30 tane olan var survival... daha önce çalıştığın...
  13. idiot496

Pro Pluginer ve Pro_Admin mi arıyorsun? ozaman içeri dal!

merhaba arkadaşlar lafın fazla gevelemeden ADIM:ALİ ENES SOYADIM:YILMAZ YAŞIM.16 SKYPE:idiot396 PLUGİNLERLE ARAM:::: SÜPER ÖTESİ KENDİM YAPTIĞIM PLUGİN PAKETİDİR BU NE LAG,,,NE 10 DK DA İBR OYUNDAN ATMA NEDE KASMA YAPMAZ %90 TÜRKÇEDİR İÇİNDE HER GEREKLİ PLUGİN VARDIR GROUP AYARLI VE...
  14. idiot496

Kingdom Empire Builder , Rehber , Reklamci Pluginer Alımları

Pluginer Icin ; Isim: Enes Soyisim: Yılmaz Yaş(+15): 16 Skype: idiot396 Bungeecord Ayarlarını Biliyormusun: Evet Biliyorsan % kac ? : 45 Bir Plugini % kac Türkceleştirirsin : 90 Günde Kac Saat Onlinesin : 7-8 bazen 9 benim kendim hazır plugin paketim var.onun içinde her gereken plugin var.her...
  15. idiot496

ortak aranır acilllllll!!!

MERHABA ARKADAŞLAR ACİLL ORTAK ARIYORUM SERVER HUB OLCAK 16GB RAM SÜPER PLUGİNER,MOD VE BUİLDER BULDUM BİLE SERVER AÇILINCA ALIMDA OLCAK(REHBER REKLAMCI...) ACİL ORTAK ARIYORUM ServerSahibi+panel verilecek yaş fark etmez önerilen yaş:14 skype:mert.temizel ekleyin konuşalim ortak olucak kişi...