iFredy kullanıcısının son içeriği

1. iFredy

Yardım laptopa 2. ekran bağlama

HDMI ile bağladım
  2. iFredy

Yardım laptopa 2. ekran bağlama

Herkese merhaba, laptopuma eski bilgisayarın ekranını bağladım ilk bağladığımda sorun yoktu çözünürlük düşüktü onu yükselttikten sonra out of range hatası vermeye başladı daha sonra birşeyleri karıştırdım artık ekranı uzat dediğimde ana ekran olarak taktığım monitörü alıyor laptop ekranını da 2...
  3. iFredy

boşa para harcamanın bir anlamı yok artık ortamıda kalmadı oynayan olacağını sanmıyorum

boşa para harcamanın bir anlamı yok artık ortamıda kalmadı oynayan olacağını sanmıyorum
  4. iFredy

.

otomatik dünya kaydetme zorluyor
  5. iFredy

BATİHOST GECTİK BU KONU KAPANSIN YENİ KONU ACILDI!

Yıl olmuş 2018 reklamcı diye yetkili alıyorsunuz ilginç bir server
  6. iFredy

İyiyiz siz nasılsınız

İyiyiz siz nasılsınız
  7. iFredy

Play.FunnyPvP.Net|BuildUHC| |MCSG| |Kit Belirle| |Market| |Duel |UHCFFA| |Top20| 1.8 PVP Keyfi

Hocam zamanında en iyi sunuculardandık artık kapandı server
  8. iFredy

İyiyiz efenim siz?

İyiyiz efenim siz?
  9. iFredy

İsim Bugunu Nasıl Düzelticem

Authme son sürüm kullanabilirsin yada isimbugfixed pluginini indirip sunucuna kurmalısın.
  10. iFredy

Play.FunnyPvP.Net|BuildUHC| |MCSG| |Kit Belirle| |Market| |Duel |UHCFFA| |Top20| 1.8 PVP Keyfi

Muhtemelen bizi çekemeyen yada sunucudan banlanmış birisin @Breakthrough dediği gibi gelecek yaz daha iyi şekilde geri geleceğiz.
  11. iFredy

(ACİL) WorldGuard Sıkıntısı

/rg flag vgadı use allow denermisin?
  12. iFredy

Namefix skript

Eğer ismindeki büyük küçük harfi değiştirip giriyorsa isim bug fixed plugini sorunu çözecektir