Infomania kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Server kurarken consoleda hata

Error: loading: C:\Program Files\Java\jre1.8.0_281\bin\vcruntime140.dll Error: loading: C:\Program Files\Java\jre1.8.0_281\bin\server\jvm.dll Arkadaşlar bu hatayı nasıl çözebilirim? O konumda dosyalar var.
  2. I

Yardım Orman dünyası yaratma?

Ya bu işte olmuyor. Dünya bozuk şekilde oluşuyor. Sürüm doğru her şey doğruı ama böyle oluyor..
  3. I

Yardım Orman dünyası yaratma?

Merhaba arkadaşlar. Warp Orman dünyasını nasıl yaratabilirim? 1.8.8 sürümü için arıyorum. Multiverse core ile import yaptığım zaman dünya bozuluyor. Multiverse core kullanmadığım zaman essentials invalid world hatası veriyor. Ve tek oyunculu da dünya yaratmak istediğimde dünyayı yaratmıyor. E...
  4. I

1.8.8 Orman haritası

i9 üzerine kurulu bir sistemim var. 4x 1tb disk. 2x 1tb ssd
  5. I

1.8.8 Orman haritası

Yok ya saçma tarafı minecraft ta orjinal. Oyun ayarlarını değiştirince yeni dünya yaratamıyorum ya donuyor ya da çok bekletiyor. Sebebi nedir bir türlü bulamadım..
  6. I

1.8.8 Orman haritası

Arkadaşlar merhaba. Ben 1.8.8 serverim için orman haritası arıyorum ama. Minecraft launcherden dünya yaratmak istediğimde donuyor.. anlamıyorum neden. 1.8.8 için düzgün bir orman haritası nasıl bulabilirim?
  7. I

Yardım 1.8.8 Boss eklentisi

Arkadaşlar 1.8.8 için önerebileceğiniz bir boss eklentisi var mı? Mythicmobs'da bosslar kayboluyor. Oyuncu ölüyor geldiğinde yeniden spawnlanıyor. Bu hatayı düzeltebilir miyiz?
  8. I

Yardım Map dışına çıkmayı engellemek?

Merhaba ben yuvarlak köşeli bir bölge hazırladım. Fakat biraz uğraştım o yüzden bayağı büyük bir alan oldu. Harita dışına çıkmayı nasıl en kolay şekilde ayarlıyabilirim. Köşeli olduğu için wg ile yapmak istersem çok saçma yerleride yasaklıyor.
  9. I

Yardım 1.8 server nasıl açabilirim?

Merhaba, 1.8 sürümünde bir server hazırlamak istiyorum. Fakat aklımda bir kaç soru var. 1- 1.8.8 jarların sıkıntılı olduğu ve tps düşürdüğü söyleniyor. İlk açılışta vs. doğruluğu var mı? 2- 1.8.8'de çok hile olduğu için serveri 1.8.8'i de kapatıp 1.8.9 sürümünden girişleri açabilir miyim? 3-...