JackJapool[MyOnur] kullanıcısının son içeriği

1. JackJapool[MyOnur]

oyna.lordsurrealmc.com | 1.8/1.15 | Hayatta Kalma Sunucusu | Küllerimizden Tekrar Doğarız! | Hile Koruması Eklendi! | AKTİF!

Böyle 1 sunucuya 400 mü :ci: inanması aşırı güç naptınız 3-4 tane youtuber aynı anda mı soktunuz yoksa aşırı imkansız çünkü sunucu tamamen BOM BOŞ.
  2. JackJapool[MyOnur]

<< Cursed Online >> | VIP Çekilişi Facebook Sayfamızda! | 1.6.4 | Cursed.nitrado.net

İsim:Ahmet Onurcan Abyar Minecraft ID:jackjapool Yaş:15 Skype:jackjapool1 Tecrübe:%99 Olmak istediğiniz yetki(Admin,mod alımı yoktur.) Builder Resim İçin Server War kendi pcme kurulu hamachisiz isterseniz gelip bakabilirsiniz spawn yapılı daha bitmedi %80fln bitik
  3. JackJapool[MyOnur]

Beni Eklemek İsteyenler Skype jackjapool1

Beni Eklemek İsteyenler Skype jackjapool1
  4. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

Anlamis adam
  5. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

kardesim sen anlamadin glba :D oplar /me yazınca nick : mesaj yazmasın nick ===> Mesaj yazsın ama op olmayanlarda /me yazınca Nick : Mesaj Yazsın yani default@Hsbas @HarunAkıska @Ranork @>>TheLegend<< güncel lütfen yardım edinGEREK KALMADI on2maymun skypeden soledi :P
  6. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

bak bende olan essentialslarin isimleri Essentials EssentialsChat EssentialsGeoIP EssentialsAntiBuild EssentialsGroupBridge EssentialsGroupManager EssentialsProtect EssentialsSpawn
  7. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

soledilerde bana ben ordan baktim /me felan ilgili bise bulamadim skype ekliyim twden yaparsın Skypemde eklisin zaten jackjapool1 :)
  8. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

Hsbas HarunAkıska Ranork >>TheLegend<<on2maymun Arkadaslar oplarde /me yazınca Nick ===> Mesaj Yazmaya Yaran Pluginin ismi nedir oyuncularda ama /me yazınca Nick : mesaj yazacak bilen warsa cok iyi olur Cok Acil
  9. JackJapool[MyOnur]

İstek Plugin

Esentialsa Girdim Baktım bulamadım ve benim anlatmak istedigim oplar /me yazınca <nick> ===> Mesajı cıksın ıstıyorum op olmayanlarda normal cıksın
  10. JackJapool[MyOnur]

İstek Plugin

Arkadaslar ben bi tanıdıgımın swsinde gordum arkadasim /me yazinca nicki ===> mesajı cıkıyor sordum ama soylemedi yardım edermisiniz
  11. JackJapool[MyOnur]

Authme Hatasi Gir

Tesekkurler arkadasim bu Arada MineTürkey Calismalarina Tam Gaz Devam 1 2 Haftaya Aciliyor.Bise Daha Sorcam orayi 0mi Yapacam Kac Yapacam ?
  12. JackJapool[MyOnur]

Authme Hatasi Gir

ARKADASLAR AUTHME YUKLEDIM FAKAT 1 IPDEN ENFAZLA 2 KISI KAYIT OLABILIYOR ONU NASIL SINIRSIZ YAPABILIRIM
  13. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Ben ugrasmayi biliorum ama ben ne yapayim soyle pluginlerimi ayarliyim mapimi ?
  14. JackJapool[MyOnur]

Kardesim Sana Benim Serverimin Dosyalarini Satabilirim Fakat GroupManagerde Sadece Faction Icini...

Kardesim Sana Benim Serverimin Dosyalarini Satabilirim Fakat GroupManagerde Sadece Faction Icini Permler Hazirli