Jacksailor kullanıcısının son içeriği

1. Jacksailor

400 ÜSTÜ FPS ALAN İÇERİYE >>

* * * * * * * * * * * * * * Herkeze selamun aleykum. 8 Görüş mesafesinde 400 üstü fps alan arkadaşlar bu konuyu iyice okusun. Youtube kanalımız olan TlpFilm (Geniş çaplı minecraft film kanalı) video çekmesi için kameraman alıyoruz. Bundan önce kameramanımız oldu ama malesef 1 filmden fazla...
  2. Jacksailor

Acil yardım - GRIEF PREVENTION

Arkadaşlar GRIEF PREVENTION plugininde ormanda bazı eşyası olmayan oyunculara vurunca böyle bir hata alınıyor "savunmasız oyuncuya zarar veremezsin" bu olayı nasıl kapatırım? Lütfen yardım edin çok lazım
  3. Jacksailor

Lütfen yardım

busefer 1 hata verdi JackSailr flan diyor Tamam sağol hallettim adamsın "{@deneme}" yaptım oldu
  4. Jacksailor

Lütfen yardım

Arkadaşlar options daki bir veriyi bir komuta gömemiyorum hata flan vermıyor ama çalışmıyor konsoldada execute victim command işlevi gerçekleşmiyor options: deneme: JackSailor on damage: if attacker is a player: if victim is a player: if name of victim is {deneme}...
  5. Jacksailor

Neresinde sıkıntı var?

Arkadaşlar biri belirli bir kişiye vurduğunda server komudunun etkinleşmesini istiyorum aşağıdaki kod çalışmıyor nerede sıkıntı var? on damage: if attacker is a player: if victim is a player: if victim's name "JackSailor": execute server command...
  6. Jacksailor

Oyna.Minesk.Org - Çok farklı para sistemi! -/Takas,/Takım,/Rütbe,/Bilgi,/Vipkit,/Market...

Konu çok hoş hazırlanmış sunucu diğer sunuculardan farklı olduğundan çok güzel. başarılar :)
  7. Jacksailor

ACİL YARDIM

arkadaşlar sunucumun konsoluna erişiyorlar konsoldan konuşup yetki veriyolar kendilerine lütfen yardım edin
  8. Jacksailor

Skript isteği

banada lazım aynısı geliyor
  9. Jacksailor

FPS

Buldum arkadaşlar sağolun sıkıntı yok. şimdi köye gidiyorum :)
  10. Jacksailor

FPS

Yanılıyorsun kardeş bi sunucuda gördüm adam herkezin fps sni söylüyordu sorduğumdada plugin dedi o sw 1 2 hafta önce kapandı
  11. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

uğraşmaya deymez kardeş 3 günlük açtım 2.5 tl ye :D
  12. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

Teşekkürler :)
  13. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

Görmedim kardeşim sıkıntımı var? Şimdi farkettim zaten skript istekleri bölümüne açmışım konumu. Mesaj kasmak için ne hallere düşüyorsunuz be...
  14. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

Deniyecem sağolasın :)
  15. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

Paraya kıyıp 1.7.2 sw açtım orda denedim skript çalıştı diğer sunucumun sürümü 1.8 skriptin 1.8 sürümü varmıdır?