• minecraft server

JaveDesigns kullanıcısının son içeriği

1. JaveDesigns

Gifli konu tasarımı denemeleri #2

Merhaba öncekine benzeyen farklı bir tasarım yaptım bu tasarımları daha göze hitap edecek şekilde yapmak istiyorum ama dosya büyük olduğu için siteye yükleyemiyorum kusura bakmayın.İyi forumlar. :wow:
  2. JaveDesigns

The Noble Palace - CreativeLabs

Çok güzel bir yapı.Başarılar :asık:
  3. JaveDesigns

Çakma Lobi | CreativeLabs

İşte Kyrona ve Süper Bir Build.Tebrikler :1: :asık:
  4. JaveDesigns

...

Muhtişim İkili'den,Yine Muhtişim Bir Yapı :asık:
  5. JaveDesigns

Yeni konu tasarımı

Merhabalar uzun zamandır öğrenmeye çalıştığım (yaklaşık 5 yıldır) adobe programlarıyla yaptığım bir konu tasarımına başlıyorum bu daha ilk bölgesi geri kalan kısımları daha tasarlamadım onlar üzrenidede çalışıyorum.İyi forumlar. :asık: Dosya boyutu çok fazla olduğu için buraya yükleyebildim.
  6. JaveDesigns

Windy Valley

Gerçekten Çok Güzel :asık:
  7. JaveDesigns

Yine Zaman Geçirmek İçin Yaptığım Plot Build

Projeyi bitirmek için bi kaç fikir e ihtiyacım varda
  8. JaveDesigns

İyi bir builderin yardımına ihtiyacım var bana discorddan ulaşabilirmisiniz acaba yada ben size ulaşayım dc: EmreGokcan#0077
  9. JaveDesigns

Yine bir plot build daha atıyorum buraya.Bu sefer shader kullanmadım pek bir şey gözükmüyordu.Birazda kendi yapabildiğimden fazlasını yapmaya çalıştım.İyi Forumlar
  10. JaveDesigns

Creative serverde yaptığım bir plot build

Merhaba creative serverlerde zaman geçirmek için plot build yapıyorum.Yaptıklarımıda burada paylaşmak istedim.Her şey paylaşınca daha güzel oluyor.Eleştiri almak ve kendimi geliştirmek bana daha hoş geliyor.İyi forumlar.
  11. JaveDesigns

bende arıyorum kendime survival oynayacak arkdaş spigot serverım var

bende çok istiyorum survival oynamak ama sıkılıyorum tek oynamak istersen mesaj atabilirsin
  12. JaveDesigns

Kendi imza tasarımım

Merhaba bugün after effcets ve photoshop kullanarak bir imza tasarımı yaptım ve daha iyisinide yapabileceğimi düşünüyorum bu yüzden bunu geliştireceğim İyi günler
  13. JaveDesigns

Poşet Yasası Hakkında | Tartışma Konusu

Üstüne üstün diğer kola şişeleri,yoğurt kapları vb. şeylerede katılım ücreti alınacağını açıklamışlardı. İyice abartı olmaya başladı bu konu.