JerryxBen kullanıcısının son içeriği

1. J

Yetkili Alımları [ConConCraft] [ Modlu Server]

Ad :Eren Soyad :*** Plugin bilgisi :%97 Çalıştığın Serverler :4 kendi serverimi kurdum sonra bikaç kez baya bi oyuncu alan serverde çalıştım hardminecraft tı sanırım . oyuncular çok severdi beni. daha hatırlamıyorum hatırlasam ekleyeceğim Kaç saat online kalabilirsin:yaz tatilide geldi 7/24 :)...
  2. J

Builder,MOD ALIMLARI KOŞ KOŞ İP İÇERDE

CLOONEY GO GO herkes SERVERE SERVER AÇILDI
  3. J

ip sabitledim saten o gün sabitlememiştim server açıldı
  4. J

SunFaction Yetkili Alımları !

Admin olabilirim servere geliceğim birazdan :))
  5. J

EliteCraft Alım

Adınız:Eren Yaşınız:16 Deneyimleriniz:Birçok kez serverim oldu builder oldum admin oldum 4 yıldır minecraft oynuyorum sadece 8-9 ayı oyuncu geçmiştir. Eklemek istedikleriniz:Servere ise baya bir şey eklemeyi düşünüyorum yoruma ise eklemek istemiyorum :)
  6. J

ip bu olması lazım 78.167.26.121
  7. J

SoldierPvP Moderator Alımları AKTİF !!!

Adın:Eren Yaşın:16 Skype Adresin:[email protected] Günlük aktiflik (saat):hafta içi 4-5-6 hafta sonu nerdeyse tüm gün Daha Önceki Deneyimlerin:kendi serverim vardı 3 tane daha sonra 4 serverde adminlik 2 kuruculuk birisi yakın arkadaşım birisi kendi serverim 8-9-10 keredir de modluk,builderlik...
  8. J

SERVERİ AÇTIM GO GEL
  9. J

SERVER YENİDİR.ŞUANLIK SADECE BUİLDER ARANIYOR...!

bunlar sadece önceden bulduklarım çok iyi yapılarım vardı fakat sen blrsn :=)
  10. J

Evet çok çok yeni olan bu serverimizde sizinde desteğinizle yükselmeyi planlıyoruz başlıktada gördüğünüz gibi builder,mod alımları vardır ipmiz : : ::: 78.162.152.145
  11. J

tamamdır serverin ipsini skypeden at hem orda yapayım birde bazı fotolar buldum onları atayım http://hizliresim.com/69PyWE bu bir tanesi daaha arıyorum bulablrsem atıcam içini göstermemişim fotoda içide normal evdi sadece dışı önemli saten sorun yok o konudan http://hizliresim.com/ldjbJk , ...
  12. J

AD:eren SOYAD:***** KAÇ YILDIR MİNECRAFT OYNADIN:3-4 ONLİNE KAÇ SAAT KALABİLİRSİN:hafta içleri 4-5-6 hafta sonu nerdeyse tüm gün YAPTIĞIN BUİLDLER FOTOLARI:build fotolarını bulamadım servere gelince gösteririm bikaç buildimi fakat illaha istiyosanız tekrar yapıp gösteririm :) BUİLD KOMUTLARINI...
  13. J

Hamachi Serverime Alım Server İp 25.126.226.2 Daha Fazlası İcin İceri Bak

Şimdi ben rehber olmak istiyorum ama eğer builder alımı varsa builderde olurum eğer hizliresime koyabilirsem birtane yaptığım fotoğraf var gösteririm :) ama yoksa rehber olmak istiyorum teşekkürler :) Eğer rehberde olmassa pluginer olabilirim
  14. J

Alım Vardır Skyblock

Oyundaki Adım:HaberGamerr İstediğin Yetki:Rehber,Builder,Daha alım varsa bütün herşeyi olabilirim ... Rehber olursan yapacakların:Ben ilk başta oyunculara isteklerini sorarım daha sonra yardım ederim Tecrüben varmı(rehber ile):Var daha önce 4-5 5-6 serverde rehber olmuştum Eğer builder vb...