Jishiki kullanıcısının son içeriği

1. Jishiki

MinxyMC | Rütbe & Kafa Düşürme & Kredi & BOSS & +20 Rütbe & Edit | SUNUCU AKTİF!

Uzun zamandır minecraft oynamiyordum bu sunucuyla başladım . Oynaması zevkli
  2. Jishiki

Serverime Güvenilir Admin/Moderator/Builder/Rehber/Reklamcı Aranıyor

Ad : Ata Muhammet Soyad : Yahşi Minecraft Nick : ChargerIV Yaş : 18 Tecrübe (Önemli) : Skype (Zorunlu Değil Ama İletişime Geçebilmem Lazım) : ata.yahsi Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz : 4 Sene İstediğiniz Yetki : Moderatör
  3. Jishiki

ws den kaçma

3 Saniye bekle yazısı çıkacağına ''Savaş esnasında ışınlanmak yasaktır'' yazısı çıksa daha güzel olur
  4. Jishiki

ws den kaçma

CombatLog pluginiyle bunu ayarlayabilirsin
  5. Jishiki

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

Tam olarak ne zaman açılacak merakla bekliyorum. Önceden oynuyorduk 5-6 kişi kapandıktan sonra çok üzülmüştük
  6. Jishiki

SONCRAFT # 1.7.x # IP > scfaction.nitrado.net

Sunucu tekrar açılmıştır arkadaşlar !
  7. Jishiki

sunucu açılmıştır update release: kill aura koruması geldi!
  8. Jishiki

Sunucu Özellikleri : IP > scfaction.nitrado.net Ram > 4 GB Lokasyon > Türkiye Slots > 52 İşlemci : Intel Core i5-4210M CPU @ 2.60GHz Oyuncu Fikirleri ? Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir. Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız. Elimizden Geldiği...
  9. Jishiki

Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

Nice yıllara !
  10. Jishiki

Yeni bilgisayar alacağım...

Alacağım şu an çok az bir miktar kaldı bu bilgisayari almam için 1 TB yapmayi deneyeceğim aslında 2.500 TL bir bütçem vardi ama yükseldi biraz :D i7'ler çok pahalı olduğu için almadim fakat i5'in bu modeli de güzel , ekran kartı dünyada en fazla seçilen ekran kartlarından bir tanesi
  11. Jishiki

Yeni bilgisayar alacağım...

Arkadaşlar böyle bir toplama almayı düşünüyorum sizce iyimi ?
  12. Jishiki

ANİME ÖNEREN ?

Tabikide en iyisi Bleach :D fakat Fairy tail , Hellsing , Ao no Exorcist bu 3 animeyi izlemeni şiddetle tavsiye ederim acayip bir şeyler hele Hellsing izlerken bir gaz geliyor :D Bleach sevilmez mi be kardeşim Ichigonun aldigi power upsları görünce heyecanlanıyorum bir anda :D
  13. Jishiki

ANİME ÖNEREN ?

Bleach <3 Tokyo Ghoul SAO 1 SAO 2 Naruto Shingeki no kyojin Death Note Fairy Tail ( En iyisidir) Ao no Exorcist (EN İYİLERİNDEN) HELLSING