kaan_erdoğan kullanıcısının son içeriği

1. K

youtube yetkili alım

YouTube kanalım var discord da yetkilimiz az olmak istiyorsan Kaan#7988 den ulaşabilrisin alınacak yetkiller 1 adet moderator 3 adet yardımcı
  2. K

MCTürk Yetkii Alımları

ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum tecrübem var Kaan#7988 den ulaşabilrisin dc den
  3. K

avsanetwork.play.tc Serverde Yetkili Alımları Devam etmektedir

merhaba ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum Kaan#7988 dc den ulaşabilirisn
  4. K

Alım varr !!!!

merhaba mod olabilir myim Kaan#7988 dc adersimden ulaşablirsiniz
  5. K

FACTİON sunucusu için alım! admin-moderator-mimar

merhaba admin olabilirmyim Kaan#7988 den ulaşabilrisn
  6. K

En Kaliteli EmekSkyblockta Admin olmak Ister misin ? Istersen IP:Play.LunixNW.net

merhaba admin olmak istiyorum Kaan#7988 den ulaşabilrisn dc aderesim
  7. K

MCTUrk Yetkili Alimlari

merhaba mod olabilir miyim bir sürü sunucuda yetkili oldum aktifim bilgililiyim Kaan#7988 dc aderesimden ulaşabilirsiniz
  8. K

NKNW Hub Sunucu - Builder, Admin vs. Alım

Istediğiniz Yetki: Admin veya Mod İsim ?: Kaan Erdoğan Yaş ?:15 Ne zamandır minecraft oynuyorsun ?:4 yıldır Kaç sunucuda istediğin yetkiden oldun ?:6 Hiç sunucu kurdun mu ?:evet Pluginlerden anlıyor musun ? (PLUGIN, MINECRAFT KOMUTLARI VS.): Skript yazabiliyor musun ?: evt Günlük minecraft...
  9. K

Razdor Network Yetkili Alımı | REHBER | MOD | SCRİPTER | BUİLDER |

Merhaba mod olmak istiyorum aktifim bir sürü sunucuda yetkili oldum ark istek yolladım kabul ederseniz sevinirim
  10. K

Ragevas Network | Yetkili Alımları Aktif *

Kaan#7988 den ulaşabilirisiniz mod olmak istiyorum her şey tam yaş sınırı tam
  11. K

Minecraft Hub Serverime Mimar,Moderatör,Rehber Vs. Arıyorum.!

İsim/Soyisim: kaan erdoğan Yaş: 15 Daha Önce Böyle Bir İş Yaptınız mı ? : evet Hangi Bölüme Adaysınız ? : admin veya mod Kaan#7988 den ulaşabilrisinz [sana attım istek]
  12. K

Beyler Acil Ekip Lazım Pl Mimar Mod Admin Rehber Lazım Kendine Güveniyorsan İçeri Gel Acil Yardımınıza İhtiyacımız Var

Kaan#7988 den ulaşabilirsiniz admin veya mod olmak isterim tecrübeliyim bür sürü sunucuda yetkili oldum aktifim
  13. K

Nerianetwork.batihost.net Yetkililerini Brkliyo

merhaba beni admin veya mod olarak alır mısınız bir sürü sunucuda yetkili oldum tecrübeliyim