kaanbb11 kullanıcısının son içeriği

1. K

NEW WORLD'DE BAZI MODLAR YÜKLENMİYOR

Arkadaşlar ftb new world pack'de oyuna giriyorum, bir önceki oyunda var olan bir mod, mesela ağaçları devasalaştıran bir mod var, o yüklenmemiş, yani o ağaçlar görünmüyor, bu bir problemmidir, yoksa önceki oyunda başladığım yerde mi bulunuyordu sadece o ağaçlar?
  2. K

FTB İÇİN 1.4.7 Mİ GEREKİYOR?

Tamam.Peki ben 1.4.7'yi 1.5.2 sürümüm ile oynayabilirmiyim? Ayrıca niye 1.5.2 sürümüne çıkarmıyorlar ki? 1.6.2 de olur, atlı.Bu sefer de her şey tamam, building terrainde kalıyor.
  3. K

Yaptım herşeyi de, bu sefer de modloader hatası veriyor modu yükleyip minecraft launcher'ı açtıktan sonra. Modloader found bilmem ne, with minecraft install, böyle bişeyler yazıyordu unuttum.
  4. K

Arkadaşlar merhaba, bende 1.5.2 yüklü, mindcrack, direwolf filan yüklemeyi deniyorum, crash veriyor, sanırsam 1.5.2 olduğu için sürümüm, ondan crash oluyor. Size sormak istedim, 1.5.2 olduğu için mi crash veriyor? 1.4.7 indirmem gerekir mi?Ayrıca Invalid Username or Password hatası almaya...
  5. K

Benimle Minecraft Oynayacak (video Çekeceğiz) Adam Aranıyor

Arkadaşlar skype'ım var benimle minecraft oynamak isteyenler özel mesaj atsın, yaş sınırı 15 ve youtube'da bir kanal açıp minecraft videolarını atmayı düşünüyorum, server büyük ihtimalle hamachi olacak.