Kadir93 kullanıcısının son içeriği

1. Kadir93

Timings analizi yapabilecek ?

Arkadaşlar servere birisi girdiğinde giren kişide ve birkaç kişide daha 5-10 sn lik lag oluyor sonra gidiyor timings raporumu aşağıya yapıştıracağım analiz yapıp öneride bulunabilirmisiniz ? Sunucu sürümü: 1.12.1 Sunucu Host: Batihost Sunucu RAM: 4 GB Timings link ...
  2. Kadir93

IP: NovaSurvival.batihost.com >> 1.10.x | 1.11.x | 1.12.x | Demir Eşyalar Artık Craft Edilebilir !!

Desteklenen version sayısıyla ram miktarını ilişkilendirip çökmelerden geçilmez demen çok komik. Version desteğini 2 adet pluginle veriyoruz yani ram miktarıyla pek bir ilişkisi yok. Çökmelerden geçilmez diye yazacağınıza sunucuya girip çökme varmı yokmu görüp ne yazıyorsanız öyle yazmanız...
  3. Kadir93

IP: NovaSurvival.batihost.com >> 1.10.x | 1.11.x | 1.12.x | Demir Eşyalar Artık Craft Edilebilir !!

Sunucuda ufak bi aksilik yaşandı Sunucu şu an Aktif Demir Eşyaların Craftı Açıldı Kapsamlı Bir 2. Güncelleme Yolda
  4. Kadir93

En Çok Sevilen Sunucu Sürümü Hangisidir?

Kardeşim benim survival sunucum 1.12.1 denildiği gibi 15 online da takılıyor . maalesef MC topluluğu için Bol hileli sürüm olan 1.8 i kullanmalısın
  5. Kadir93

Minecraft Survival Sunucusu Açıcam , Hangi Sürüm İyi Olur ?

Kardeşim benim sunucum 1.12.1 ve deneyimlerimi yazıyorum MC topluluğunun yaş ortalaması belli oyuncular hile olmadan oynamak istemiyor. 1.12.1 sürümünde hile az olduğu için fazla oyuncu çekemiyorum sende aynı sorunu yaşarsın. maalesef Hile serbest diyen bir sunucunun 1000+ online çektiği...
  6. Kadir93

Sunucumuz 1.12.1 Sürümüyle yeniden aktif Konu Fotoğrafları güncellendi serverdeki lag büyük ölçüde azaltıldı
  7. Kadir93

Novasurvival.Batihost.com >> Gerçek Hayatta Kalma Sunucusu 1.12.1

Novasurvival.Batihost.com >> Gerçek Hayatta Kalma Sunucusu 1.12.1
  8. Kadir93

Değişkenin karakter sayısı

çok teşekkür ederim dostum
  9. Kadir93

Değişkenin karakter sayısı

command /kkkk [<text>]: arg-1 in karakter sayısı 10 dan uzunsa şartını nasıl yazabilirim arkadaşlar?
  10. Kadir93

ilk girişte oto ban atma sorunu vardı nickinizi buraya yazarsanız banı açabilirim
  11. Kadir93

bugün bir kaç önlem alınıp ve düzeltmeler yapılıp açılacak server İşte Türkiyede minecraft sunucuları bu yüzden gelişmiyor kardeşlerim ben bu sunucu için 3 aya yakın zamanımı harcadım kimseye bi zararım yok üslubumu olabildiğince güzel kullandım ama açılış anından itibaren botnet saldırısı...
  12. Kadir93

sunucu dediğimiz saatte açıldı ama saldırılar ve ufak bi hata yüzünden anca stabilleşti