KadirBey00 kullanıcısının son içeriği

1. K

Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

MineLand - Sınırısız Macera nin logosu değil mi sizin profildeki xd neyse uğraşmıyacağım forum yetkilileride biran önce bir çözüm bulmalı.
  2. K

Lost Vanilla / Türkiye'nin en eski vanilla sunucusu / oyna.lostvanilla.com.tr / 1.20.2 / 8 Yıllık Tecrübe

Bu kişiler böyle davranarak biryere varamazlar. Piyasada sunucu çok onlara geçebilirsiniz.
  3. K

Lost Vanilla / Türkiye'nin en eski vanilla sunucusu / oyna.lostvanilla.com.tr / 1.20.2 / 8 Yıllık Tecrübe

Şunu söylemek istiyorum. Oyuncular eklentiler bıkmaz tam tersine eklenti ister. Eklentiler kötü bir şey değil güzel bişeydir. Bu yüzden söylediklerinize dikkat edin lütfen.
  4. K

Minecraft sunucusu açıcaklar içeri buyursun

Dün bir hosting gördüm evrakları tam vs. 15 üzerinde müşterileri var. Çok beğendim sizinde faydalanmanızı istiyorum, Minecraft Sunucu Kiralama Yüksek performanslı Minecraft Sunucuları ile kesintisiz oyun. *Limitsiz Slot *2 GB RAM *1 CPU *Web Kontrol Paneli *Xeon X5670 *Limitsiz Slot *4 GB...