Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
90 TL Bynogameden sana bakiye atıldı hatırla dolandırdığına dahi kanıtları toplandı konu 2 güne güncellenecektir. Bu senin banlanmana sebep olucaktır.

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
@Crotus Bilişim Hizme | @Java Project
Kişisel tartışma şekline dönüşen konular, verilmesi şart olan uyarılar sebebiyle üyelerin uzun süre susturulmasına veya yasaklanmasına sebep olacaksa yetkililer tarafından kapatılabilir. Kapatılan başlıklar (yazılar) ile ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

Kuralları tekrardan gözden geçirmenizi rica ediyorum. İyi forumlar!

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Crotus Bilişim Hizme | @Java Project
Kişisel tartışma şekline dönüşen konular, verilmesi şart olan uyarılar sebebiyle üyelerin uzun süre susturulmasına veya yasaklanmasına sebep olacaksa yetkililer tarafından kapatılabilir. Kapatılan başlıklar (yazılar) ile ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

Kuralları tekrardan gözden geçirmenizi rica ediyorum. İyi forumlar!
Kral Yazmış Ben Uyarmıştım Reis gine Teşekkürler

KadirBey00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar değerli forum dostlarım kendilerini bilmez bir arkadaşla daha beraberiz kendileri çalıntı logo yaparak bir yere gelmek isterken bizim kendimize özgü logolarımıza dil uzatır olmuşlar :)

Buraya yazmamdaki temel amaç bu ve bunun gibi insanların hakettikleri değeri yani hiçliği bulması dediğim gibi bizi bilenler bilir bilmeyenler de kendileri gibi biliyor maalesef ama hepsini tüm forumlardan sürdüğümüz zaman ağlamakla yetineceklerdir dediğim gibi bizi merak edenler ve hakkımızdaki karalama konularına aldırış etmeden bizzat benimle iletişime geçebilirler müşterilerine askerlik arkadaşı gibi davranan bu zihniyet ile iş yapmazsanız da çok mutlu olurum bizden almasanız da olur ama paranızı gidip de bu gibi yasa dışı her işini yapan arkadaşlara da kaptırmayınız.

Son olarak videolara değinmek isterim ki bu paylaştığım videolar tamamen şahsıma ait olup paketler zaten bana ait olmadığı zaman bilgi veriyorum videonun başında ondan dolayı 16 yaşındaki bir çocuk için fazla tehlikeli sularda yüzüyor bizi tanıyanlar yorum atarsa çok mutlu olurum iyi forumlar dilerim :)
MineLand - Sınırısız Macera nin logosu değil mi sizin profildeki xd neyse uğraşmıyacağım forum yetkilileride biran önce bir çözüm bulmalı.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Açılan sorunsallar konuları sonucunda bir inceleme yapmaya karar verdik. Yaptığımız incelemede "Java Project" adlı satıcının suçlu olabileceğini gördük ve kendisini savunması için belirli bir süre tanıdık. Bu sürenin sonuna geldiğimizde satıcı kendini haklı çıkaracak bir savunma yapmadığından dolayı gerekli işlemleri uyguladık, iyi forumlar.

• "Java Project" adlı satıcı sınırsız süreyle forumdan yasaklandı.
  • "Java Project" adlı satıcının satış yetkisi alındı, bundan sonra forum içerisinde satış yapamayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...