kraliet07 kullanıcısının son içeriği

1. kraliet07

G4NGZ CRAFT AÇILDI! HUB SUNUCU - Survival, 1v1, Skywars, FFA vs. 1.8.8 Sürüm

G4NGZ CRAFT HUB SUNUCUMUZ AÇILDI! 1.8.8 SÜRÜM Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğraştığım Miner Wars sunucumun dosyalarının silinmesiyle yapacak bir şey kalmadı o yüzden ben de işten geldiğimde stres atacak bir sunucu satın aldım ve hazır bir şekilde sunucuyu açtım. Oyuncu olup olmaması önemli...
  2. kraliet07

vay anasını 8 sene geçmiş

vay anasını 8 sene geçmiş
  3. kraliet07

Kasaların Efendisi / CrazyCrates

crazycrates.open crazycrates.open.others izinlerini eklememe rağmen oyuncu grubundakiler kasaları açamıyor. Hangi izinleri vermem gerek?
  4. kraliet07

Scoreboard ve Hediye Sistemi hataları

sağolun sorunu çözemediğimdn tüm dosyaları silip hazır satın aldım teşekkür ederim yardımlarınız için.
  5. kraliet07

:D eyv. sağolasın yine de
  6. kraliet07

InfoBoard'ı denedim ancak bir türlü çalışmadı sanırım sürümden kaynaklı 1.7.5 diğerine gelirsek bilmiyordum onuda denerim. kodlara gelirsek money denedim olmadı balance denedim oda olmadı. Yardımın için teşekkür ederim. Edit: Maalesef o da çalışmadı
  7. kraliet07

Scoreboard Sorunu! Merhaba arkadaşlar bu forumda bir konuda bu skript kodlarını buldum ancak oyuncunun parasını gösteremiyorum ve /sk scripts reload komutunu girdiğimde hata çıkıyor bu konularda biraz yeniyim öğrenmeye çalışıyorum sorunları çözüp fixleyemedim ilgilenirseniz sevinirim...
  8. kraliet07

Kutu Viplere Özel

hiç bakmadım pardon ama o da sıkıntı uzun ömürlü upload sitelerine yükleseler kırılma durumu olmaz. örneğin ; mediafire,yandisk
  9. kraliet07

Görev Skripti

üstad benim aldığım hatada bu bir bakar mısın?
  10. kraliet07

[NotePad++] Skript Otomatik Kelime Tamamlayıcıları

güzel amma velakin bende çalımadı.
  11. kraliet07

Kutu Viplere Özel

günlük ödül gibi bir şey arıyordum buldum teşekkür ederim.
  12. kraliet07

[GÜNCELLENDİ] 1VS1 Eklentisi, Tamamen Ayarlanabilir! (TANITIM VİDEOLU)

anladım kullanma diyorsun neyse sağolasın.
  13. kraliet07

Kutu Viplere Özel

link kırık!
  14. kraliet07

[GÜNCELLENDİ] 1VS1 Eklentisi, Tamamen Ayarlanabilir! (TANITIM VİDEOLU)

deneyelim eline sağlık güzel çalışma olmuş.