Leckomio1232 kullanıcısının son içeriği

1. Leckomio1232

DarkGame > Eğlenceyi tat ! | Survival Role Play | Köylülerle Alışveriş,Görevler,Özel Köyler | 1.8 |

Dostum Harika Bir Server Hemen Gelicem :) :şapka:^_^:D @DeathLightt Server Acikmi?
  2. Leckomio1232

Böyle Bir Sunucu Sizce Tutar mı ? Siz Olsanız Böyle Bir Sunucuda Oynamak İster Misiniz ?

Dostum Cok Guzelmis Gercekten Olursa Bence Tutar Ve Bizide Almayi Unutma :3 Hadi Byy:şapka: Bol Sanslar! :)
  3. Leckomio1232

OneOyuncu | Skyblock | %100 Türkçe Görevler | 1.7.[x] | 7/24

Peki Bu Dunyada Benim Gibi Kedilere Izin Varmi asD:AS:FsD:F:SAD:F
  4. Leckomio1232

OneOyuncu | Skyblock | %100 Türkçe Görevler | 1.7.[x] | 7/24

Naber Bill Cipher :D Evet Kiyametten SOnraki Planlariniz Neler Bill Cipher :D Peki Ya Zaman Bebegi :D
  5. Leckomio1232

| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Sayin Yetkili Ben alex_tv Serverinizde site reklami yaptigimdan dolayi ozur dilerim o site ye girmemeleri icin uyarmistim o site yuzunden hayatini kaybedenler oldu bazi insanlar kandirip premium sitesi diye tanitdilar bende onlarin kurbanlarindanim Sinirsiz mute attiniz bu yuzden ozur dilerim...
  6. Leckomio1232

❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

Yani Oyuna Herhangi Bir Isimle Girip /register Sifre Sifre Aynen :D Gercekten Whitelistsiz Olmasi Cok Guzel SIz Bir Ilksiniz Ve Siz Bir Efsanesiniz!!
  7. Leckomio1232

Minecraft Pixelmon Türk cracked server... Yeni açıldı ip değiştiiiiii [Güncel]

Kardes Trolluyolar Girenleri Banliyorlar
  8. Leckomio1232

Minecraft Pixelmon Türk cracked server... Yeni açıldı ip değiştiiiiii [Güncel]

Sakin Kapatmayin Gelecegimm!! LUTFEN BIR KAC DK DAHA BEKLEYIN GERCEKTEN OYNAYACAGIM I LOVE YOU POKEMON Servere alex_tv Ismiyle Girdim Ban Yedim Siz Dalgami Geciyorsunuz??
  9. Leckomio1232

4 kişilik server ilk gelene bedava vip ip içerde

Heyy Benim Resmimm!!
  10. Leckomio1232

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Kayıt Formu: Role Play İsminiz (İngiliz): Rick Withera Role Play Yaşınız:33 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Rick Withera Polis Olarak Calisiyormus Ama Sonra Polislikten Kovulmus Intikam Almak Istemis Bunun Icin Butun Polislerden Intikam Almaya Soz Vermis. Not:Nickim:Blad3AFK [Role...
  11. Leckomio1232

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim:Orhan Eyvazli yaş:12 Minecraft ıd:Martuch rol içi isim:FireDead Me nedir:Eylem do nedir:Bilgi f nedir:Fisildama Oyuna gireceğiniz skin:Okcu Ve Sakallii Bir Adam Oynadığınız rpg Server:Blazerd Mmorpg...