❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

bela1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map sanki biraz sade olmuş gibi ama güzel kötü değil ama biraz daha şeyler eklesen güzel olurmuş. :) oynamak için sabırsızlanıyorum

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map sanki biraz sade olmuş gibi ama güzel kötü değil ama biraz daha şeyler eklesen güzel olurmuş. :) oynamak için sabırsızlanıyorum
Çalışmalarımız devam ediyor.Fazla abartmamaya çalıştık.Ama seni temin ederim hayal kırıklığı olmayacak :)

Çalışmalarımız devam ediyor.En kısa sürede sizlerleyiz.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ÇALIŞMALARIMIZ SON HIZ DEVAM EDİYOR.. AÇILIŞ ÇOK YAKLAŞTIK. HARİTADAN YENİ GELİŞMELER;

kaanyagız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yapılar güzel olmuş ama haritada gözüme takılan bir şey var: Sanki şehir içinde zeminde taş yerine çimen, toprak gibi şeyler olsa daha güzel olmaz mı acaba? Hem daha gerçekçi görünür?

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese çok teşekkürler! Önerileriniz dikkate alınacaktır.
AÇILIŞIMIZ PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 19.30'DA YAPILACAKTIR.. (22.10.2015 - 19.30) HERKESİ BEKLERİZ..

Leckomio1232

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nasıl yapacağız?
Yani Oyuna Herhangi Bir Isimle Girip /register Sifre Sifre

işşallah bekletmezler ama ben çok bekledim bazı sunucular için sorun olmaz benim için :D
Aynen :D
Herkese çok teşekkürler! Önerileriniz dikkate alınacaktır.
AÇILIŞIMIZ PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 19.30'DA YAPILACAKTIR.. (22.10.2015 - 19.30) HERKESİ BEKLERİZ..
Gercekten Whitelistsiz Olmasi Cok Guzel SIz Bir Ilksiniz Ve Siz Bir Efsanesiniz!!

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yani Oyuna Herhangi Bir Isimle Girip /register Sifre Sifre
Böyle bir sistem olacağını sanmıyorum bu yararına değil zararına olur whitelist kullanılmasa bile farklı bir kayıt sistemi kullanılacaktır diye tahmin ediyorum yoksa sırf baltalamak için giren ve rpg den anlamayan oyuncular ile dolup taşar.

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
of cok keske simdi gire bilsem cok güzele benziyo

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
sw açılıyo rol yapmak için sabırsızlanıyorum ama 30dk filam durabilcem

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese çok teşekkürler!! Sunucumuzla ilgili bir PLUGIN sıkıntısı yaşıyoruz ve düzeltilip 19.30'a yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Sabırlı olunuz.